Интер и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха наравно 2:2 в мач от група "В" на Шампионската лига. Ромелу Лукаку откри резултата в началото на второто полувреме, а в края на мача спаси италианския тим от загуба. Рами Бенсебаини изравни резултата в 63-ата минута, а Йонас Хофман вкара за 1:2 в 85-ата минута.

"Нерадзурите" излязоха напред в резултата в началото на втората част. След многоходова атака Мартинес свали топката в наказателното поле. Матео Дармиан опита удар, който не се получи. Кълбото стигна до Лукаку, който вкара за 1:0.

В 63-ата минута Артуро Видал фаулира Маркюс Тюрам в наказателното поле. Главният рефер посочи бялата точка, а Рами Бенсебаини изравни за 1:1.

"Жребчетата" стигнаха до пълен обрат в 85-ата минута. Тогава Йонас Хофман се озова сам срещу Ханданович и се разписа за 1:2.

Интер стига до изравнителен гол в 90-ата минута. Тогава Бастони свали топката след центриране от корнер, а на далечната греда Лукаку засече във вратата за крайното 2:2.

Резервите на Шахтьор направиха за смях Реал (Мадрид)

"Миньорите" вкараха три гола за едно полувреме на "белите"