Ню Йорк Ред Булс победи категорично Интер Маями с 4:0 в среща от МЛС. Лидерът на гостите Лионел Меси не взе участие в срещата, докато Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба бяха титуляри.

Домакините поведоха още в 3-ата минута чрез Люис Морган, който бе изведен на границата на наказателното поле и с удар по земя порази вратата.

Отново Люис Морган удвои резултата в 51-вата минута. Домакините се възползваха от грешка на съперника при изнасянето на топката и отнеха, Данте Ванзейър подаде за Морган, който отново стреля по земя в далечния ъгъл за 2:0.

Викелман Кармона направи резултата класически в 65-ата минута, отново след асистенция на Ванзейър, който получи във вратарското поле и върна назад, а Кармона без забавяне стреля във вратата за 3:0.

Крайното 4:0 оформи Люис Морган, а и своя хеттрик, след като завърши хубава контраатака.

Лео Меси виси за следващия двубой на Интер (Маями)