90+4′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Сигнал-Идуна Парк", гр. Дортмунд (Германия) Зрители:
90+4′

Край на мача!

90′

Четири минути добавено време.

74′

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БОРУСИЯ! МАРСЕЛ ЗАБИЦЕР! САМО В РАМКИТЕ НА ТРИ МИНУТИ ДОМАКИНИТЕ СИ ВЪРНАХА АВАНСА ОТ ДВА ГОЛА! С МОЩЕН УДАР ОТ ГРАНИЦАТА НА НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ АВСТРИЕЦЪТ ОТНОВО ДАВА АВАНС В ОБЩИЯ РЕЗУЛТАТ НА "ЖЪЛТО-ЧЕРНИТЕ".

71′

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БОРУСИЯ! НИКЛАС ФЮЛКРУГ!

Домакините бързо си върнаха аванса в резултата.  Бранд комбинира със Забитцер, той центрира към Фюлкруг  и нападателят с удар с глава прати топката в мрежата - 3:2!

64′

ГОООЛ ЗА АТЛЕТИКО! 2:2! АНХЕЛ КОРЕЯ!

49′

Автогол на Матс Хумелс! 2:1! След центриране от корнер Ермосо стреля  с глава и Хумелс отклони топката в собствената си врата. Така общият резултат от двата мача е изравнен!

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Тройна смяна в състава на Атлетико на почивката. Алваро Мората, Нахуел Молина и Сесар Аспиликуета отстъпиха местат си на терана на Анхел Корея, Пабло Бариос и Родриго Рикелме.

45′
45′
45+3′

Край на първото полувреме.

45+1′

Жълт картон и за Марио Ермосо.

44′

Жълт картон за Юлиан Риерсон!

39′

ГОЛ ЗА БОРУСИЯ! 2:0! Маатсен!

Снимка 661434

34′

ГООООООООООЛ за Борусия Дортмунд! Юлиан Бранд! 1:0!

Снимка 661435

30′

Сесар Аспиликуета получи официално предупреждение.

18′

Домакините организираха добрата атака, която завърши с удар на Адейеми, но Облак спаси.

5′

Гостите отговориха предизвикателството и Алваро Мората остана сам срещу Кобел, но стреля встрани от вратата.

Снимка 661430

4′

Марсел Забицер пропусна отлична възможност да изведе Борусия напред в резултата. Карим Адейеми проби отляво и пусна пас по земя в наказателното поле, Там Марсел Забицер бе оставен непокрит, но Хосе Хименес обаче притича и успя да блокира неговия удар.

1′

43. Джейми Байноу-Гитънс 32. Адриан Ниньо

Борусия (Дортмунд) приема Атлетико (Мадрид) в среща-реванш от 1/4-финалите на Шампионската лига.

Първият двубой между двата отбора завърши с победа на "дюшекчиите" с 2:1. Родриго де Пол и Самуел Лино отбелязахаа за Атлетико, докато точен за "жълто-черните" точен беше Себастиен Алер.

Победителят от сблъсъка между Борусия и Атлетико ще играе 1/2-финал срещу спечелилия в двойката Барселона - Пари Сен Жермен за място на финала в Лондон.

Терзич преди реванша с Атлетико (Мадрид): Държим всичко в своите ръце