Отборът на Илиан Илиев-младши - Кифисиас, претърпя тежка загуба от Олимпиакос с 0:4. Българинът се появи в игра като резерва в 61-ата минута.

Олимпиакос откри резултата в 21-та минута, след като Аюб Ел Кааби реализира дузпа. Само четири минути по-късно Даниел Поденс удвои за "червено-белите".

През второто полувреме Олимпиакос отбеляза още две попадения. В 64-ата минута Стефан Йоветич отбеляза първия си гол за "легендите", като и той реализира от бялата точка. Крайният резултат бе оформен в четвъртата минута на добавеното време на втората част от бившия нападател на Виляреал, Висенте Ибора.

"Червено-белите" са първи в първенството с 13 точки от пет мача, докато отборът на Илиан Илиев-младши е 11-ти с 4 пункта. В следващия кръг Олимпиакос ще приеме Арис, докато Кифисиас е домакин на Ламия.