Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:
90+6′

Край на мача.

Царско село и Локомотив (София) завършиха наравно 1:1

Царско село потегля към Втора лига след две дузпи и скандали в отбора по време на мача с Локо (Сф)

Стойне Манолов раздава шамари по време на срещата

90+5′

Мартин Кавдански също пропуска!

90+3′

Фарс! Юсуфа Яфа искаше да изпълни дузпата, но никой от "царете" не бе съгласен с желанието му. Стигна се до скандал, по време на който Стойне Манолов дори удари шамар на Яфа.

84′

Реди Каса излиза, Юсуфа Яфа влиза на негово място.

81′

Въпреки попадението, темпото на игра драстично спадна. Сякаш играчите на "царете" не вярват, че могат да стигнат до нещо повече в мача.

73′

ГОЛ! Андрей Йорданов! Влезлият преди минути футболист засече центриране на Венцислав Христов от фаул и от непосредствена близост прати топката във вратата.

70′

Андрей Йорданов заменя Седрик Каломбо.

62′

Мартин Стоилов заменя Лука Иванов.

58′

Александър Александров заменя Валентин Николов.

57′

Мартин Кавдански насочи топката към вратата, след като засече центриране от корнер, но неточно.

48′

Божидар Кацаров получава жълт картон.

Снимка 574934

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

47′

Пламен Крачунов заменя Селсо Рапосо.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Спасяване! Венци Христов пропуска! Чудесна намеса на Дамян Дамянов.

43′

Този път дузпата е факт! Селсо Рапосо фаулира Лукас Мартинс по много груб начин и съдията Валентин Железов посочи бялата точка.

43′

Селсо Рапосо получава жълт картон.

38′

Не, няма да има наказателен удар. Железов отменя решението си след консултацията с ВАР.

Снимка 574933

37′

Дузпа! Съдията Валентин Железов посочи бялата точка, след като Венци Христов шутира от пряк свободен удар, а топката се удари в ръката на Валентин Николов. Ситуацията се преглежда с ВАР.

26′

ГОЛ! Фране Циряк! Футболистът успя да изненада Хадим Ндиае, след като реши да стреля директно към вратата, а не да центрира, въпреки, че топката бе заложена отдясно, почти до тъч линията.

18′

Пинсон! Опасна контра на "железничарите" завърши с удар на нападателя от малък ъгъл, но топката не намери рамките на вратата.

Снимка 574932

14′

Реди Каса центрира към Алесандро Копола, който свали към Мартин Кавдански, но бранителят на домакините не успя да играе с топката.

4′

Венци Христов изведе по прекрасен начин Мбуямба-Седрик Каломбо. Дамян Дамянов обаче предвиди какво ще се случи и пресече подаването.

Снимка 574930

3′

Двата отбора започват предпазливо срещата и не предприемат излишни рискове.

1′

24 Алесандро Мартела 2 Борис Кръстев

Отборите на Царско село и Локомотив (София) се изправят един срещу друг от 19:15 часа в последния плейофен кръг на група "Б" от Втората осмица.

Пирин - Ботев (Враца): (Развой на срещата по минути)

Предстои емоционален мач в Благоевград

"Царете" са на дъното в класирането и не зависят само от себе си. Дори да спечели днес, тимът на Стефано Макопи трябва да се надява Ботев (Враца) да сбърка при гостуването си на Пирин в Благоевград, за да се добере до бараж.

Столичани прогресират още от края на редовния сезон, а в плейофната фаза не загубиха нито един мач. Нулевото реми във Враца в предишния кръг обаче може да се окаже фатално, защото "царете" имат по-лоши показатели в преките двубои с Ботев и при равенство в точките, ще изпаднат директно.

Стефано Макопи: Ще опитаме всичко до края

Момчетата бяха безупречни досега, това ни беше от слабите първи полувремена, коментира специалистът

Очаква се Локо (София) да излезе с част от резервите. Димитър Митков ще започне като централен нападател, а по крилата ще му помагат Октавио и Владимир Николов. Двойка централни защитници ще са Пламен Крачунов и Йоргос Кацикас. За Царско село на терена няма да видим ветерана Пламен Крумов.

В редовния сезон съперниците си размениха по една домакинска победа, а в плейофите направиха нулево равенство на националния стадион.

Главен съдия на срещата е Валентин Железов, с помощници Станимир Илков и Мирослав Желев. С ВАР ще се занимават Драгомир Драганов и Христо Хаджийски.

Мащабна сделка между Локо (София) и Лудогорец?