Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Край на двубоя на стадион "Тича"!

90′

Пет минути добавено време на срещата.

85′

Варненци пропуснаха отлична възможност да решат мача. Уеслен Жуниор изведе по чудесен начин Едгар Пашеко, но ударът на португалеца бе спасен от Кристиан Томов.

83′

Жълт картон за Едгар Пашеко за задържане на Оливер Камдем.

79′

Атанас Илиев е сменен от Исмаил Иса.

79′

Едгар Пашеко се появи в игра на мястото на Илиан Илиев.

76′

Отменен гол на "моряците"! Мазир Сула центрира от фаул и резервата Уеслен нанесе удар с глава, слад който топката срещна гредата, а след което намери мрежата. Бразилецът, обаче, се намираше в засада и затова попадението му не бе зачетено.

74′

Тодор Павлов извърши фаул срещу Васил Панайотов и бе официално предупреден за действията си от съдията Ивайло Стоянов.

72′

Петър Андреев замени Ефе Али.

71′

Мазир Сула получи подаване от Васил Панайотов зад отбраната на гостите и  навлезе в наказателното поле, но Мартин Паскалев с великолепен шпагат успя да избие в ъглов удар.

69′

Калкан отстъпи мястото си на Уеслен Жуниор.

69′

Порденият жълт картон, получи го Мартин Паскалев.

66′

Цветомир Панов наруши праилата срещу Бабакар Дион и получи жълт картон.

59′

Виктор Попов отне топката отдясно и нахлу в наказателното поле на "смърфовете". Слад това описа подаване към Атанас Илиев, но нападателят бе блокиран на два пъти, топката все пак стигна до Мазир Сула, но ударът на алжиреца който бе паднал на тревата бе спасен от вратаря.

54′

Ефе Али също получи официално предупреждение за фаул срещу Калкан.

52′

Ефектно пирошоу от агитката на "моряците" предизвика временно спиране на двубоя.

49′

Пропуск на гостите! Пловдивчани бяха близо до изравнително попадение в началото на второто полувреме. Мичи Нтело проби през центъра и намери Кристиян Пешов, който отправи удар, но Иван Дюлгеров отново се справи със ситуацията.

46′

Александър Томаш извърши две промени в състава на Локомотив (Пловдив) на почивката. Мартин Райнов и неговият адаш Петков напуснаха игра, а вместо тях на терена се появиха Бабакар Дион и Димитър Илиев.

46′
45′

Начало на второто полувреме!

45′

Край на първата част.

45′

Веднага след последния съдийски сигнал за първата част, Атанас Илиев и Оливер Камдем влязоха в ненужен спор помежду си, за което и двамата получиха жълт картон.

45′
44′

Жълт картон за Мартин Райнов.

37′

Ангел Лясков центрира към Мартин Райнов, халфът отправи удар с глава, но Дюлгеров демонстрира своя рефлекс и изби в корнер.

33′

Мазир Сула намери Андреяс Калкан, румънецът навлезе на скорост в наказателното поле на гостите и отправи удар, който премина над вратата.

23′

Калкан отне топката по левия фланг, елиминира елегантно Мартин Райнов и Оливер Камдем и отпарави удар, но Кристиан Томов внимаваше и успя сигурно да улови.

12′
Снимка 662982

Източник: startphoto.bg

ГООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! ВАСИЛ ПАНАЙОТОВ ИЗВЕДЕ "МОРЯЦИТЕ" НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА! Мазир Сула получи подаване от Цветомир Панов по левия фланг на нападението, преодоля Ефе Али и центрира към далечната греда, където Васил Панайотов с удар с глава изпрати топката в мрежата.

9′

Първа голова възможност се откри и пред домакините, след като Мазир Сула напредна отляво и намери Атанас Илиев, който отправи изстрел, но Кристиан Томов улови без проблеми.

7′

Пропуск на гостите! Кристиян Пешов получи извеждащо подавне от Мартин Петков и отправи удар от малък ъгъл, но вратарят на варненци Иван Дюлгеров изби. Топката се върна в краката на бившия играч на ФК ЦСКА 1948, който пак отправи удар, но този път беше блокиран. Пешов получи и трети шанс, но отново не сполучи, като този път изпрати топката над вратата.

2′

Първа добро положение за отбелязване на гол в мача, но Мартин Райнов не бе точен с глава, след центриране от ъглов удар.

Снимка 662978

1′

29 Берк Бейхан

Черно море приема Локомотив (Пловдив) в първа за двата тима среща от Топ 6. Мачът на "Тича" започва в 20:15ч. и е очакван с огромен интерес, имайки предвид предишната визита на Локо във Варна, при която двубоят завърши наравно 2:2.

Преди сблъсъка край морето "моряците" нямат победа в три поредни мача в елита над този съперник, в които записаха 2:2 у дома и загуби с 1:2 и 0:1 в Пловдив.

Илиан Илиев определи групата на Черно море за утрешния мач

Ето на кои футболисти ще може да разчита специалистът

Капитанът на Черно море Даниел Димов отпадна от групата за мача с Локомотив Пловдив от 31-вия кръг на efbet лига. Причината е травма на опитния играч. До последно той бе под въпрос, но на последното занимание на "моряците" отново усети болка в бедрото и отпадна от избраниците на наставника на "моряците".

Наказан за следващите два мача в отбора на Локомотив (Пловдив) е централният защитник Хорхе Сегура. Отсъствието на колумбиеца може да накара наставника Александър Томаш отново да заложи на схема с четирима в отбрана, като Мартин Паскалев ще бъде в стартовата единайсеторка заедно с другия юноша на клуба Тодор Павлов. В лазарета на черно-белите продължава да бъде бразилският халф Евандро

След поражението на Левски от ЦСКА пред Локомотив се отваря голяма възможност да дръпне на сините в битката за четвъртото място, даващо право на бараж за участие в европейските клубни турнири.

Капитанът на Локомотив (Пловдив) преподписа нов договор със "смърфовете"