Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители: 1244

Пирин - Септември 1:4 в мач от efbet Лига

Бивши левскари съсипаха "орлетата" за 4:1

89′
Снимка 592301

Източник: startphoto.bg

88′

ГОЛ ЗА ПИРИН! 1:4! ИВАН ТАСЕВ! Резилът за Пирин стана идея по-приемлив, след като в 88-ата минута благоевградчани реализираха почетно попадение. Иван Тасев обаче не се зарадва кой знае колко на гола си в мрежата на Шейтанов.

87′

Илия Миланов отстъпва мястото си на младия Спасов.

85′
Снимка 592302

82′

Христофор Хубчев получава жълт картон.

79′

Радослав Живков се появява в игра, а Мартин Петков се разделя с мечтата си за хеттрик.

75′

Емил Янчев се появява за сметка на Марецкис.

Снимка 592299

73′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 0:4! КОСТАДИНОВ! Селекцията на Светослав Петров реши да не демонстрира пощада, а продължи да унижава апатичния си опонент. Четвърти гол във вратата на Пирин беше регистриран в 73-ата минута. Бесните привърженици на "орлетата" изгледаха как Кабов си прави каквото поиска със Занев, а след това пробва да помогне на Петков за неговия хеттрик. Изстрелът на стрелеца срещна тялото на "зелен" защитник, а отбилото се кълбо попадна в краката на резервата Костадинов, който на празна врата направи 0:4!

71′

Александър Дюлгеров получава официално предупреждение.

69′

ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 0:3! КАБОВ! Класиката в Благоевград все пак настъпи за ужас на симпатизиращите на домакините. В 69-ата минута Атанас Кабов увенча добрата си игра и с попадение, което дойде след статично положение. При него юношата на Левски изскочи от задни позиции и с глава отклони в мрежата на "орлетата".

69′

Китан Василев се появява на терена за сметка на Радослав Цонев.

68′

Иван Тасев получава жълт картон.

Снимка 592297

64′

Минути след появата си на терена, Димитър Костадинов можеше да остави класически отпечатък върху двубоя. Мощният шут на №9 от Септември обаче профуча покрай лявата греда на Янко Георгиев.

62′

Димитър Костадинов се появява в игра вместо Йоан Гаврилов.

55′
Снимка 592296

54′

Радослав Цонев получава заслужен жълт картон.

53′

Преслав Йорданов ще усили нападателната мощ на Пирин. Терена напуска Венци Бенгюзов.

52′

Отчаянието вече бе заело сериозно място в лагера на Пирин, а Светослав Дяков прибегна до две смени. Първата от тях беше Славчо Шоколаров за Андрей Йорданов.

47′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 0:2! ПЕТКОВ! Втората част стартира по мечтан начин за гостите от София, които удвоиха своята преднина с първата си опасна атака. Пирин загуби кълбото в центъра, след което Красиан Колев, с помощта и на двоен рикошет, съумя да продължи за Мартин Петков. Юношата на Левски технично обърна глезена и направи своя удар невъзможен за спасяване от Георгиев.

46′

На полувремето Септември осъществи смяна и вместо Реди Каса в игра се появи Айкут Рамадан.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ПОЧИВКА!

42′
Снимка 592290

39′

ПИРИН СЕ СЪБУДИ! "Орлетата" демонстрираха признаци на офанзивен живот в 39-ата минута, когато за секунди създадоха няколко много опасни ситуации пред Димитър Шейтанов. Началото беше положено от Иван Тасев, който изпробва рефлекса на стража с технично насочване към далечния ъгъл. При получения корнер леко странен удар на Слави Костов беше отразен с една ръка от застаналия на точната позиция млад страж.

35′

Пред Янко Георгиев продължи да бъде напечено, а в следващите няколко атаки, Красиан Колев от Септември реши да го стресира с нови изстрели отдалеч. При тях стражът на Пирин демонстрира, че едва ли ще допусна втора грешка като тази, заради която падна и голът в неговата врата в 19-ата минута.

34′

Венцислав Бенгюзов получава първия жълт картон в мача.

32′

ГРЕДА! Септември продължи да прави на пух и прах своя опонент, а в 32-ата минута гредата спаси домакините. Реди Каса се оказа най-съобразителен при изпълнение на корнер, но насочването му с глава срещна сглобката на благоевградската врата.

Снимка 592291

25′

Пирин продължи да бъде изключително податлив на септемврийски атаки, най-вече през центъра. В 25-ата минута само големият опит на Петър Занев избави "орлетата" от второ попадение във вратата им. Тогава Атанас Кабов стигна до много опасна позиция в наказателното поле, ала последвалият му удар срещна тялото на гореспоменатия.

19′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 0:1! МАРТИН ПЕТКОВ! Откриващото попадение в мача стана факт точно в 19-ата минута. Мартин Петков сам се изненада от развоя на събитията, след като шутира авантюристично от средна ситуация. Вратарят на домакините явно подцени удара и направи така, че топката комично да тупне зад голлинията, заради което съжаляваше горчиво секунди по-късно.

16′
Снимка 592289

15′

КАБОВ! Първото реално голово положение в мача дойде с настъпването на 15-ата минута. Тогава бърза контраатака беше доразвита от Атанас Кабов. Юношата на Левски стигна до стрелкова позиция, ала диагоналният му шут премина покрай дясната греда на Янко Георгиев.

12′

Постепенно младите играчи на Септември се разиграха и създадоха кратко напрежение пред вратата на Янко Георгиев. Стигна се и до корнер в полза на "виненочервените", които така и не прокараха кълбото между купа от играчи в наказателното поле на "орлетата".

5′

Двубоят в Благоевград стартира на много ниски обороти, като нито един от двата клуба не пожела да рискува с нещо по-нестандартно в градивен план. Домакините имаха превес във владението на топката, докато септемврийци очакваха спокойно своя шанс на контраатака.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′