Марин Петков влиза на мястото на Спиерингс.

Недялков заменя Икоко.

75′

Баджи влиза на мястото на Анисе.

74′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Битон бележи! Израелският халф получи топката пред наказателното поле, справи се с Горанов и Райнов и с прецизен удар вкара за 3:0.

73′

Мартин Петков заменя Лозев.

72′

Спасяване на Георгиев! Тауата нахлу отляво и от малък ъгъл опита силен шут, който вратарят на "сините" отрази.

Снимка 487287

67′

Битон заменя Жоржиньо.

66′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Чибота! Нападателят получи отличен извеждащ пас зад защитата на "сините", напредна и преодоля Георгиев за 2:0.

62′

Спиерингс опита удар, който не затрудни Ренан.

58′

Жълт картон за Лозев.

Снимка 487288

46′

Юруков с отлично центриране намери Паулиньо в наказателното поле, който опита удар от воле, но не затрудни Ренан.

Снимка 487280

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Жълт картон за Тауата.

43′

Отлична атака на Левски завърши с подаване към Лозев, чийто удар от няколко метра бе отразен от Ренан. Страничният съдия вдигна засада, а такава определено нямаше.

38′

Мазурек центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Каргас опита удар, но бе блокиран.

Марселиньо се сбогува с тъга с Лудогорец

Клубният президент Александър Александров награди ветерана с плакет

36′

Безкрайно неточен удар на Мазурек.

28′

Жълт картон за Дяков.

26′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Моци бележи от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Райнов срещу Вандерсон. Бразилецът се финтира няколко съперници в наказателното поле, преди да бъде препънат от Райнов. Моци застана зад топката и прати Георгиев в обратния ъгъл.

22′

Нова отлична намеса на Терзиев! Деян Лозев, който е един от най-активните в синьо, проби отдясно и центрира остро в наказателното поле за Робърта. Терзиев успя да изпревари нападателя и изчисти топката.

18′

Жълт картон за Юруков.

16′

Спасяване на Георгиев!!! Икоко проби до аутлинията отдясно и центрира в наказателното поле. Там Вандерсон бе забравен и нанесе силен удар в близкия ъгъл, който вратарят на Левски изби в корнер.

Снимка 487278

11′

Деян Лозев напредна отляво и центрира в наказателното поле, където на далечната греда Терзиев изпревари Робърта и изчисти в корнер.

8′

Първа добра възможност за Левски. Мазурек потърси Робърта на далечната греда, но нидерландецът от въздуха стреля неточно.

4′

Чибота комбинира с Вандерсон, който центрира в наказателното поле. Там конгоанецът не успя да нанесе удар по топката.

2′

Преди началото на срещата Марселиньо се сбогува с феновете на Лудогорец.

1′

25. Баджи 88. Марин Петков

Лудогорец приема Левски в предпоследен кръг от първенството днес, от 18:30 часа.

Ако Левски иска да играе в евротурнирите, то със сигурност ще трябва да измъкне нещо от визитата си. "Сините" в момента са втори, но имат равен брой точки с третия ЦСКА, а четвъртият Славия е само на 1 зад тях.

Така че интригата за последните две квоти за Лига Европа ще е огромна до последно - само вторият ще си гарантира участие в турнира.

"Ултрас Левски" направи подарък на Живко Миланов

Капитанът на "сините" прекрати кариерата си

В Разград ще се срещнат два тима, които се намират в съвсем различни състояния. Доказва го не само разликата в спечелените пунктове - 16.

Левски не може да се похвали през 2020 година с победа на... "Георги Аспарухов". В последните 13 мача за първенство софиянци не са успявали да надвият Лудогорец. В момента те са раздирани от финансови и кадрови проблеми и дори не успяха да попълнят групата си за мача.

Тодоров разчита на група от 17 футболисти за битката с Лудогорец

Срещата от 30-ия кръг на стадион "Лудогорец Арена" в Разград е в сряда

Треньорът на домакините Павел Върба няма никакви проблеми около окомплектоването на състава въпреки контузиите на родния национал Пламен Илиев и румънския такъв Клаудиу Кешеру.

Снимка 446497

Левски понесе два сериозни удара, още преди да е тръгнал за Разград. Лекарският щаб не успя да възстанови Симеон Славчев, а поради травма отпадна и Станислав Иванов.

Така Георги Тодоров за пореден път ще трябва да прекроява отбора си.

Домакините ще действат без напрежение. В предишното си домакинство те разгромиха Локомотив (Пловдив) с 6:1, а сега се канят отново да зарадват феновете си.

Треньор напусна Лудогорец

Иван Диас се сбогува с "орлите" в Инстаграм

В Левски настроението е минорно след домакинското поражение с 1:2 от Славия. Но пред "сините" няма друг избор, освен да продължат да се борят до последно.

В Разград "орлите" се готвят за празник, тъй като след последния съдийски сигнал на Николай Йорданов те ще вдигнат 9-а поредна титла и ще отпразнуват събитието. Но на терена хората на Павел Върба няма да подходят лековато, защото ще преследват рекорда на ЦСКА от 36 поредни шампионатни двубоя без загуба. Сега разградчани са на номер 34 и нямат никакво намерение да спират броенето.