Пловдивският  Локомотив надигра с 3:1 Чавдар (Етрополе) в контрола, играна днес на стадиона в парк „Лаута". Първото полувреме завърши без голове, но след почивката "черно-белите" се активизираха и стигнаха до успеха.

Георги Стефанов откри резултата в полза на домакините в 48-ата минута след, като бе изведен на удобна позиция от дошлия на проби нападател Симеон Генчев. Христо Златински покачи на 2:0 след пет минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Йордан Тодоров.

Бившият футболист на Ботев (Пловдив) Йордан Етов върна едно попадение в полза на Чавдар в 59-ата минута, като се възползва от груба грешка на дошлия на проби при "смърфовете" бивш играч на Славия Виктор Дениран.
Симеон Генчев пък фиксира крайното 3:1 в 74-ата минута след самостоятелна акция. В края на срещата, той уцели и гредата. За Локо игра и ексзащитникът на Ботев (Пд) Величко Величков.