Отборите на Крумовград и Етър завършиха наравно 0:0 в първи мач от 14-ия кръг на Efbet Лига, игран на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Коматево. Двубоят не предложи почти никакви ситуации пред двете врати и безспорно беше един от най-безинтересните от началото на първенството.

През първата част играчите на Крумовград владееха инициативата, но така и не стигнаха до чисто голово положение пред вратата на "болярите", като единствената по-интересна ситуация беше, когато Серкан Юсеин стреля от дистанция, но вратарят на гостите Мартин Величков улови безпроблемно неговият шут.

Осем минути след почивката гостите можеха да стигнат до откриване на резултата. Тогава Ивайло Димитров с техничен пас с пета намери Крум Стоянов, чиито удар намери страничната греда на вратата на Крумовград.

До края на срещата нови голови положения нямаше и така двата отбора си разделиха по една точка.

След това равенство Крумовград се намира на осмата позиция с актив от 18 точки, докато Етър спря негативната си серия от пет поредни загуби, но остава на последното 16-о място с едва пет точки.

Крумовград - Етър 0:0 (развой на срещата по минути)

Мачът е от 16:45 часа