Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Черно море - Крумовград 3:1 в мач от efbet Лига

Черно море потрепери, но победи Крумовград и диша във врата на ЦСКА

Вижте подробности

88′

ГОООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 3:2! КАЦАРОВ! Три минути преди края на редовното време гостите намалиха пасива си до само едно попадение. Димитър Тонев подаде към Алекс Колев, който разтресе гредата, а Божидар Кацаров направи добавка. Първоначално голът беше отменен заради засада, но повторенията показаха, че такава няма.

80′

Десет минути до края на мача. По нищо не личи, че отборът на гостите има сили за нещо повече от това почетно попадение на Димитър Тонев.

67′

ГОООЛ ЗА КРУМОВГРАД! В средата на второто полувреме гостите съумяха да върнат едно попадение. Димитър Тонев получи топката в наказателното поле и технично я прати в десния ъгъл на вратата.

64′

Атанас Илиев е заменен от Исмаил Иса.

54′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! АЛЕКС ФЕРНАНДЕС БЕЛЕЖИ СТРАХОТЕН ГОЛ! Само 9 минути след подновяването на играта домакините отбелязаха трети гол. Алекс Фернандес получи топката пред наказателното поле и с топовен шут простреля Макенджиев за 3:0!

53′

Влатко Дробаров опита да вкара от позиция извън накателното поле, но ударът му е далеч от целта.

46′

Джуниет Али замени Джеферсон Манярес.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+1′

ПОЧИВКА!

44′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 2:0!! Алекс Фернандес! Минута преди края на полувремето домакините удвоиха преднината си. Мазир Сула напреда по левия фланг и достави перфектно подаване към Алекс Фернандес, който нямаше как да сгреши от границата на малкото наказателно поле.

39′

ГРЕДА ЗА ГОСТИТЕ! Малко преди почивката Крумовград изненадващо можеше да изравни резултата. Гостите центрираха в наказателното поле на "моряците", а там Влатко Дробаров не се намеси по най-добрия начин и с глава насочи топката към собствената си врата. За негов късмет тя се удари в гредата и излезе в корнер.

35′

Владеене на топката: Черно Море: 61%, Крумовград: 39%

27′

Жълт картон и за Вячеслав Велев, който спря опасна атака на домакините.

26′

Голмайсторът за Черно море Васил Панайотов стана първият официално предупреден от рефера Иво Андреев.

15′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! ПАНАЙОТОВ! Точно четвърт час след началото на мача "моряците" организираха страхотна атака, която започна от Мазир Сула, а той от своя страна намери Атанас Илиев в наказателното поле. Нападателят на Черно море пусна прострелно центриране по земя, а Васил Панайотов засече от границата на наказателното поле с премерен шут в долния ляв ъгъл на вратата.

10′

"Моряците" очаквано доминират в първите минути на двубоя, но до момента няма нищо сериозно пред вратата, пазена от Благой Макенджиев.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Теренът на стадиона във Варна изглежда в добро състояние.

4 Росен Стефанов 23 Димитър Тонев

Отборите на Черно море и Крумовград се изправят един срещу друг в късния неделен двубой от програмата на efbet Лига. Срещата е насрочена за 17:45 часа.

Провеждането на двубоя е под въпрос, след като вчера над Варна се изсипа сериозно количество дъжд, а очакванията са днес температурите да паднат и да завали сняг.

Турски клуб следи под лупа изявите на Алекс Колев

Пендикспор с интерес към българския национал

"Моряците" влизат в мача на втора позиция с 36 точки. Тимът на Илиан Илиев е най-добрият домакин в първенството със 7 победи и едно равенство на своя стадион. Преди паузата за мачовете на националните отбори Черно море изпусна победата в гостуването си на Хебър в последната секунда.

Наставникът на варненци не може да използва контузените Брено Тейшейра и Велислав Василев. Всички останалите играчи са на линия за двубоя.

Крумовград нареди три поредни загуби в efbet Лига. Срещата днес ще бъде под номер 100 за новия треньор на гостите Станислав Генчев. Специалистът все още търси първа точка начело на Крумовград, след като тимът му допусна загуби от Лудогорец и ЦСКА за първенство, както и Спартак Варна за Sesame Купа на България.

Двубоят пропуска контузения защитник Александър Георгиев.

Главен съдия на срещата е Иво Андреев с помощници Петър Митрев и Станислав Станев. С ВАР ще се занимават Валентин Железов и Станимир Илков, а делегат на БФС ще бъде Димитър Петров. Работата на реферите зорко ще следи Георги Нарлев.