Димитър Митков отстъпва мястото си на другия нападател Калоян Кръстев.

79′

Красимир Милошев отстъпва мястото си на португалеца Тейшейра.

78′

ПРЕТЕНЦИИ! В 78-ата минута домакините имаха претенции към главния съдия. Според тях той ги бе ощетил, тъй като не отсъди дузпа при кратко меле пред голлинията на софийския им съперник. Волен Чинков подмина цялата ситуация с мълчание.

75′
Снимка 640808

73′

Браян Переа получава жълт картон заради грубо влизане в краката на Франса.

66′

Красимир Тодоров ще се опита да съживи играта на своите, заменяйки Стефан Велев.

66′

Мартин Кавдански ще заеме мястото си в центъра на отбраната, а замененият е Мартин Христов.

Снимка 640809

64′

Жан Пиер Да Силва влиза в игра, а напуска грешникът Соарес.

63′

Симеон Мечев ще доиграе двубоя вместо Ивайло Найденов.

63′

Лука Иванов ще вземе участие в мача, а замененият е Валентин Николов.

Снимка 640806

62′

Марио Киконда получава жълт картон.

60′

ГООЛ ЗА ЛОКО (СОФИЯ)! 0:2! ИВАНОВ! Локомотив се възползва максимално от липсата на активизация в редицата на своя опонент и точно след час футбол под Околчица поведе с 0:2. Бруно Франко получи топката на скорост и с лекота преодоля сънародника си Фелипе. Бекът демонстрира отличен поглед, виждайки включването на Антони Иванов, който получил около дузпата технично преодоля Бариос. Това беше и първи негов гол с екипа на "червено-черните" от кв. "Надежда".

57′

Малко след появата си в игра, резервите Генов и Барбоса разиграха хубаво помежду си, а последвалият изстрел на №9 нямаше нужната точност, чрез която да затрудни Любенов.

55′
Снимка 640803

54′

Даниел Генов влиза в игра за сметка на Бубакар Траоре.

54′

Диого Барбоса ще замени неубедителния Браян Мендоса.

49′

КАРДОСО! Вместо да си научат урока от първата част, футболистите на Христо Янев започнаха разпиляно второто полувреме и можеха отново да получат гол с глава от Гонсало Кардосо. Португалецът беше забравен при центриране от фланга, но този път Бариос се намеси решително.

48′

Луис Фелипе от състава на Ботев (Вр) получава жълт картон.

46′
Снимка 640792

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ НА ТОЗИ МАЧ!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Гостите от Локомотив (Сф) умело дочакаха края на първата част, като бяха безкрайно внимателни в дефанзивните си действия.

33′

Реакцията от Ботев (Враца) дойде в 33-ата, когато Киконда отправи шут, превърнал се в труден за улавяне от Любенов. Повторните действия на гостуващия страж обаче бяха малко по-бързи от тези на търсещия добавката Браян Переа.

32′
Снимка 640791

30′

ГООЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ!! 0:1! КАРДОСО! Понякога футболът е нелогична игра и това по трудния начин го разбраха домакините от Враца. След две греди в тяхна полза и активен натиск в полето на Локо, именно "железничарите" бяха тези, които получиха лидерството в срещата. Красимир Милошев пусна извеждащ пас за Димитър Митков, който очи в очи срещу Бариос спечели единствено ъглов удар. При него дойде и важният момент за хората на Дончич, след като Кардосо скочи над всички и с много класа насочи кълбото към мрежата на "зелените".

28′

ВТОРА ГРЕДА! Селекцията на Христо Янев постепенно увеличаваше качеството на своето нападение, а в 28-ата минута този път страничната греда отърва столичани от попадението. Центрирана топка попадна в краката на Стефан Велев, а изстрелът му рикошира в краката на Кардосо, за да се отбие в левия страничен стълб.

21′

Красимир Милошев получава жълт картон.

20′

ГРЕДА! Ботев (Враца) без малко не поведе в резултата 120 секунди по-късно. Мартин Христов надскочи Диме Димов при центриране от корнер, ала насочването му с глава единствено разтресе горната греда над Александър Любенов.

17′

И пак нещо интересно от левия фланг сътвориха играчите на столичното Локо в 17-ата минута. Бруно Франка прецизира подаването си, а Карлос Франса навлезе в наказателното поле на Ботев. Подаването му обаче не бе синхронизирано с включването на Димитър Митков и така "железничарите" пропиляха удобен шанс за нещо повече.

Снимка 640794

8′

Отговорът на домакините от Ботев дойде при няколко безплодни центрирания от корнер, при които кратки мелета създадоха някакво усещане, че шут измежду купа от играчи може и да доведе до опасност за Любенов.

3′

Отборът на Локомотив (София) беше този, който създаде първата по-интересна ситуация в срещата. "Железничарите" развиха своя атака отляво, а подаването към Франса завърши с удар на бразилеца. Топката полетя опасно към горния десен ъгъл на Бариос, но в този момент на пътя ѝ застана тялото на бранител в "зелено".

Снимка 640793

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′