90+27′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители: 786
90+27′

КРАЙ НА МАЧА! В добавеното време домакините опитаха всичко, за да спечелят трите точки, но защитата на "болярите" успя да опази мрежата си суха.

Берое - Етър 0:0 в мач от efbet Лига

Берое и Етър се занулиха в последния мач от 20-ия кръг на efbet Лига

"Болярите" играха почти половин час с човек по-малко

90′

13 минути добавено време

85′

След като останаха с човек повече на терена, домакините обградиха вратата на "болярите" и в 85-а минута Вини Трибуле подаде добре към Политино в наказателното поле, но изстрелът на последния беше твърде неточен. Секунди по-късно и Годой обстрелва вратата на Етър, но Мартин Величков спаси.

76′

ЧЕРВЕН КАРТОН за Кольо Станев! Четвърт час преди края на редовното време "болярите" останаха с човек по-малко. Никола Попов беше привикан от ВАР, за да разгледа ситуацията при нарушението за първия жълт картон в мача на Пахаме, който беше изритан в корема след фаула, който извърши срещу Кольо Станев. След като изгледа повторението, Никола Попов не се поколеба и изпрати Станев преждевременно под душовете.

74′

Карлос Пахаме получи първия първия жълт картон в мача.

72′

В 72-ра минута гостите сбъркаха при изнасянето на топката, а тя попадна в Политино, който стреля опасно, но Мартин Величков развенча и този опит да бъде преодолян.

65′

Вини Трибуле получи топката в наказателното поле на "болярите" и стреля с левия крак, но твърде неточно. Междувременно облаците от дим се изчистиха и вече системата ВАР работи в целия си "блясък".

61′

Точно 10 минути вече не се играе футбол на стадион "Берое". Гъстите облаци от дим отказват да напуснат терена и са се стелили като мъгла на терена. Никола Попов все пак поднови играта, но предупреди треньорите на двата отбора, че докато не се изчисти димът, няма да може да се използва системата ВАР за засадите.

51′

Играта временно е спряна, след като феновете на домакините запалиха своите факли.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ.

45+1′

ПОЧИВКА!

43′

ВЕЛИЧКОВ! Две минути преди края на първото полувреме Мартин Величков блесна с прекрасно спасяване с една ръка след удар на Годой.

35′

Десет минути преди почивката домакините достигнаха до най-доброто си положение за гол. След изпълнение на корнер и няколко карамбола в наказателното поле, топката се насочи застрашително към вратата на Етър, но капитанът Георги Ангелов успя да изчисти от голлинията.

33′

В 33-та минута Еспиноза центрира опасно в наказателното поле на Етър, а Вини Трибуле стреля с глава, но сантиметри го разделиха от целта.

22′

В средата на първата част Крум Стоянов развинти двама играчи на Берое по левия фланг и центрира прекрасно в наказателното поле, където Мариян Иванов опита нещо средно между странична и задна ножица, но за негово съжаление топката прелетя над напречната греда.

20′

Владеене на топката: Берое: 46%, Етър: 54%

13′

В 13-та минута на двубоя се създаде сериозна суматоха в полето на Етър след изпълнение на корнер, но всички опити за изстрел от страна на беройци бяха боликрани от играчите на гостите.

10′

Спокойно начало на мача в Стара Загора. Както се и очакваше, Берое търси път към вратата на Етър, а "болярите" дебнат да изнедадат своя домакин с някоя бърза контраатака.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′