Националът на България Доминик Янков се превърна в герой за отбора си Монреал в МЛС. Монреал победи с 4:2 Филаделфия Юниън в мач от редовния сезон в МЛС.

Янков на практика вкара оказалото се решаващо попадение в мача минута преди края на редовното време.

По този начин канадският тим събра 22 точки на десетото място в Източната Конференция и е само на две зад зоната за плейофите, където последното място засега заема Атланта. Филаделфия пък е 12-и с 20 точки.

Филаделфия поведе в резултата в 29-ата минута, когато Кин Съливан се разписа. Само седем минути по-късно Джоузеф Мартинес изравни, но Хесус Буено отново даде аванс на гостите в 42-рата минута. В 56-ата Джак Елиът си вкара автогол и се стигна до 2:2.

В 76-ата минута Доминик Янков влезе в игра, заменяйки голмайстора Мартинес, а 13 минути по-късно получи хубав пас от Рахим Едуардс. Той успя да се разпише за 3:2, а три минути след това Руан оформи крайното 4:2.