Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:
90+3′

Край на мача.

Арда победи Септември (София) с 3:2

Голов трилър в Кърджали! Арда пречупи борбен Септември (София) и записа трета поредна победа

Вижте подробности

90′

Три минути добавено време.

89′

Виктор Зоров заменя Кристиян Пешов.

80′

Иван Коконов влиза на мястото на Светослав Ковачев.

79′

Милен Желев заменя Деян Лозев.

74′

ГОЛ! Ел Мами Тетах! След отлична самостоятелна акция, влезлият преди минути играч на домакините нахлу в наказателното поле и с прецизен изстрел прати топката в десния ъгъл на вратата.

73′

ГОЛ! Милен Стоев си отбелязва автогол! Поредно статично положение, което затрудни домакините. Топката беше отклонена от играч на Септември, а Стоев я насочи към собствената си врата.

69′

Ел Мами Тетах заменя Иван Тилев.

69′

Едералдо заменя Христо Иванов.

65′

Айкут Рамадан шутира технично. Топката минава на сантиметри от дясната греда.

64′

Айкут Рамадан заменя Красиан Колев.

64′

Мартин Ачков влиза на мястото на Мартин Николов.

61′

Ласана Ндиайе излиза, Тонислав Йорданов влиза на негово място.

Снимка 582722
47′

Мартин Стоянов заменя Симеон Александров.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′
Симеон Александров получава жълт картон.
38′

ГОЛ! Христо Иванов! Деян Лозев нахлу отдясно на наказателното поле и по всичко изглеждаше, че топката ще напусне очертанията на терена. Футболистът обаче съумя да се справи със ситуацията и да подаде към Иванов, който от около точката на дузпата прати кълбото във вратата.

36′

Александър Георгиев центрира опасно в пеналтерията. Ласана Н'диайе обаче не успя да насочи добре топката от няколко метра.

27′

ГОЛ! Реди Каса! Топката стигна до футболиста след разбъркване при центриране от ъглов удар. Каса протегна крак в точния момент и прати кълбото зад гърба на Васил Симеонов.

18′

Светослав Ковачев прати топката във вратата, но голът му бе отменен, след като съдията Димитър Димитров се консултира с ВАР и отмени попадението заради тънка засада.

11′

Мартин Николов шутира от далечно разстояние, но Васил Симеонов спаси безпроблемно.

6′

ГОЛ! Лъчезар Котев! Иван Тилев напредна отдясно на пеналтерията и върна към нападателя на домакините, който по земя и с помощта на рикошет прати топката във вратата на Димитър Шейтанов.

1′