Волейболният Хебър благодари на запалянковците си за подкрепата през миналата кампания.

"Нашата шампионска публика! Безапелационно най-посещаваният отбор в България за изминалия сезон и топ 10 на най-посещаваните отбори в Шампионска лига!

Това не е нещо ново, това не е изненада и това със сигурност е най-голямата ни сила! Благодарим ви! Смело напред и през сезон 23/24!", написаха от Хебър в официалния си сайт във Фейсбук.

БФС и федерациите по волейбол и баскетбол с обща инициатива за развитие на спортната наука

Ето подробности

Хебър остана на второ място в крайното класиране в шампиона, след като загуби драматично финалната серия срещу Нефтохимик 2010 преди седмица. Преди това отборът от Пазарджик игра в груповата фаза на Шампионската лига, спечели купата и Суперкупата на България.

"Тигрите" триумфираха с титлата у нас през 2021 и 2022 година.