Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+1′

ГОООООЛЛЛ! Илиевски връща едното попадение! Едва няколко секунди след началото на добавеното време ФК ЦСКА 1948 отбеляза и втория си гол в срещата, след като Стив Фуртадо намери Илиевски, който засече топката, която влезе в мрежата.

77′

ГОООООООООООООЛЛЛЛЛ! Марин Петков отбеляза гол! Той напредна в половината на домакините и отбеляза феноменален гол от над 25 метра, който остави Петър Маринов абсолютно безпомощен.

67′

Радослав Кирилов преодоля Матей Маркович, но попадението му не бе зачетено, тъй като той бе в засада.

58′

ГОООООООООООООЛЛЛ!! Алекс Колев записва името си сред голмайсторите! Евертон Бала направи пробив отляво и успя да намери Алекс Колев, който пък се измъкна от персоналния си пазач и прати кълбото в мрежата на ФК ЦСКА 1948.

45′

Начало на второто полувреме!

45+4′

Край на първата част!

39′

ГОООООООООООООООООЛ! Радослав Кирилов бележи за домакините! Кирилов нахлу в наказателното поле на "сините", преодолявайки двама играчи на Левски. Той реши да отправи изстрел и прати топката право в целта, с което върна и интригата в срещата.

26′

ГООООООООООООООЛЛЛЛЛ!! Отново Сангаре! Асими Фадига успя да отнеме топката в средата на терена, а след това намери Алдаир. Той пък напредна и центрира в наказателното поле на "червените" от Бистрица, където Сангаре отново с глава преодоля стража на ФК ЦСКА 1948.

22′

Радослав Кирилов проби отлично и пусна пас към Парвиз Умарбаев, който отправи шут от движение, но твърде неточен.

16′

ГОООООООООООООООООЛЛЛЛ! Мустафа Сангаре!! Евертон Бала центрира от пряк свободен удар, а Мустафа Сангаре се извиси над всички и този път не остави никакъв шанс на Петър Маринов, откривайки резултата в двубоя с глава.

12′

Откри се добра възможност на Левски в 12-ата минута. Евертон Бала центрира, а Цунами стреля с глава, но неточно.

6′

Евгений Сердюк беше изведен сам срещу Матей Маркович. Футболистът на ФК ЦСКА 1948 отправи удар по земя и преодоля стража на Левски, но попадението не бе зачетено заради засада.

1′

14. Теодор Иванов 88. Марин Петков

ФК ЦСКА 1948 приема Левски в мач от 12-ия кръг на еfbet Лига. Двубоят е днес от 19:15 часа на стадиона в Бистрица.

"Червените" са един от двата отбора в първенството, които понастоящем не са допуснали поражение. Отборът на Валентин Илиев започна кампанията с три поредни равенства, след което постигна две победи. Тимът е изиграл и два мача по-малко в сравнение с повечето тимове.

Карагарен: Повечето хора в България са от Левски

Любопитно изказване на един от основните футболисти на ФК ЦСКА 1948

ФК ЦСКА 1948 е допуснал гол само в една среща през кампанията - при равенството 2:2 срещу Спартак Варна. Аут за мача е контузеният Симеон Василев.

Левски пристига като лидер във временното класиране. "Сините" имат 16 точки, спечелени след пет успеха и едно равенство в седем мача. В последния кръг столичани стигнаха само до 0:0 при гостуването си във Варна на Спартак.

В паузата на първенството Левски изигра контрола с Ботев Враца, спечелена с 3:2 на "Герена". Наставникът на столичани Станислав Генчев няма да може да използва контузените Асен Митков и Фабио Лима. Със сигурност в титулярния състав няма да попадне и Кристиян Макун, който единствен от новите попълнения все още не е дебютирал. Генчев сподели, че след завръщането си от ангажиментите с националния отбор на Венецуела защитникът е на "изходна позиция".

Главен съдия на мача е Валентин Железов.