90+7′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+7′

Край на мача!

90′

Шест минути добавено враме на мача.

85′

ГРЕДА!

Кипърците бяха близо до изравняване на резултата пет минути преди края на редовното време. Костас Пилеас центрира в наказателното поле на домакините,  Давид Голдар се извиси над всички и отправи удар с глава, но топката се отби в напречната греда!

77′

Двойна смяна в състава на домакините. Бузон и Умарбаев се появиха в игра на местата на Карагерен и Талис.

77′
73′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ФК ЦСКА 1948!

След центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле на гостите, удар на Реян Даскалов бе блокиран, но Марио Илиевски направи добавка и реализила вкара трети гол за "червените". Главният съдия Денис Шурман бе викнат от да прегледа ситуацията със системата ВАР, като попадението не бе зачетено заради нарушение на Даскалов

63′

ПРОПУСК!

ФК ЦСКА 1948 пропусна отлична възможност да стигне до трето попадение в мача. Кирилов центрира отляво на втора греда към Бирсент Карагарен, който отправи удар от близко разстояние, който бе блокиран, капитанът на домакините опита добавка, но отново бранител на Пафос спря пътя на топката.

59′

Талис получи жълт картон.

53′

Импулсът в играта на ФК ЦСКА 1948 продължи, Радослав Кирилов проби по лявото крило и стреля, но топката премина покрай левия гредата.

50′

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! ТАЛИС!

Бразилецът Талис с хладнокръвно изпълнение от бялата точка прави пълен обрат в мача!

48′

Дузпа за ФК ЦСКА 1948!

Дерик Лукасен допусна грешка на границата на наказателното поле, Марио Илиевски се възползва и отне топката, след което футболистът на Пафос повали нападателя на ЦСКА 1948. Съдията Денис Шурман не се поколеба да посочи бялата точка.

45′

Начало на второто полувреме!

45+3′

Край на първата част!

45′

Три минути добавено време.

41′

Жажа нахлу на скорост в наказателното поле на домакините и се опита да спечели дузпа след съприкосновение с Том Рапнуи, но главният съдия прецени, че всичко е в рамките на правилата.

38′

Принудителна смяна в състава на Пафос. Матиас Мелусо е заменен от Костас Пилеас.

29′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948!МАРИО ИЛИЕВСКИ ВЪЗСТАНОВИ РАВЕНСТВОТО!

Малко преди да изтече първия половин час от началото на мача, домакините стигнаха до изравнително попадение. Бирсент Карагарен направи хубав пробив отдясно и центрира в наказателното поле на гостите, където Давид Голдар в опита си да изчисти топката с глава, уцели напречната греда. В последвалото разбъркване Марио Илиевски се ориентира най-добре и с неспасяем удар отблизо изпрати топката неспасяемо в пазената от Ивица Ивушич врата.

18′

Още една опасност пред вратата на "червените". Капитанът на гостите Жайро навлезе в наказателното поле и опита удар от малък ъгъл, но вратарят Петър Андреев отрази.

14′

Домакините създадоха първата си добра възможност за гол в 14-ата минута, тогава  Бирсен Карагарен центрира отдясно и към далечната греда, където Радослав Кирилов отправи удар с глава, който, обаче, не затрудни стрежа на Пафос Ивица Ивушич.

10′
Снимка 678075

Източник: startphoto.bg

ГОЛ ЗА ПАФОС! МУАМЕР ТАНКОВИЧ!

По-добрата игра на кипърците от началото на мача даде резултат и те поведоха в резултата в 10-ата минута. Жажа проби по лявото крило и намери Муамер Танкович, който от непосредствена близост с премерен удар изпрати топката в мрежата на пазената от Петър Маринов врата.

8′

Малко по-късно Танкович получи възможност да обстрелва вратата на ФК ЦСКА 1948, но Петър  Маринов направи отлично спасяване.

7′

Първата ситуация за отбелязване на гол в мача бе пред вратата на ФК ЦСКА 1948. В 7-ата минута Педро Пелажио изпрати топката в наказателното поле на домакините, след изпълнение на, Муамер Танкович отправи удар, който не намери целта.

1′
Снимка 678071

Двубоят от Третия предварителен кръг на Лига на конференциите между отборите на ФК ЦСКА 1948 и Пафос започна!