90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+4′

Край на срещата!

77′

Радослав Кирилов застана очи в очи с Миятович, който обаче успя да спаси с една ръка.

67′

Откри се отлична възможност за българския тим да удвои аванса си. Отбраната на Будучност тотално се пропука и Карагарен успя да прехвърли вратаря, но топката бе избита на сантиметри от голлинията от Божович.

60′

През първите 15 минути от второто полувреме се забелязва активизация от страна на гостите, но ФК ЦСКА 1948 удържа на атаките.

45′

Второто полувреме започва!

45+3′

Край на първото полувреме!

44′

ГОООООООООООООООЛЛЛЛ! БИРСЕНТ КАРАГАРЕН! Усилията на българския отбор дадоха резултат в 44-ата минута. Радослав Кирилов комбинира със Симеон Василев, който центрира точно върху главата на Бирсент Карагарен, който бе оставен непокрит и вкара топката право във вратата на Миятович.

20′

Още една много добра възможност за ФК ЦСКА 1948. Талис намери по превъзходен начин Парвиз Умарбаев, но той от добра позиция стреля слабо и вратарят на гостите спаси.

13′

Радослав Кирилов получи топката и имаше прекрасна възможност да отправи много опасен изстрел, но той се засуети в наказателното поле и опита комбинация със съотборник.

5′

Първият точен удар е в сметката на ФК ЦСКА 1948, когато Талис отправи силен удар от средна дистанция, но Милан Миятович, който е бивш вратар на Левски, улови спокойно.

1′

98. Лука Брайович

Съставът на ФК ЦСКА 1948 посреща Будучност (Подгорица) в първи мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двубоят на националния стадион "Васил Левски" започва в 20:30 часа.

"Червените" стартираха участието си в Първа Лига с равенство 0:0 срещу Черно море във Варна. Старши треньорът Валентин Илиев заложи на много млади футболисти, като в стартовия състав се появи и новото попълнение на върха на атаката Марио Илиевски.

От друга страна Будучност вече изигра два мача в Европа, записвайки победа с 3:0 и поражение с 0:1 от Малишево. В приятелските си срещи преди сезона пък тимът взе два успеха и бе надигран на два пъти от Марибор и Заглембие.

Това ще бъде второ поредно участие на ФК ЦСКА 1948 в евротурнирите, след като през миналата кампания "червените" играха в същия турнир, но отпаданха още от първия си съперник - румънския ФКСБ след две загуби. При евентуално отстаняване на Будучност, съставът воден от Валентин Илиев ще се изправи срещу победителя от двойката Жалгирис - Пафос в третия предварителен кръг на Лига на конференциите.

Валентин Илиев: Определено вярвам на отбора си, можем да постигнем добри резултати, не само в Европа, а и в първенството