Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90+7′

Край на мача!

90+6′

ГОООООООООООЛЛЛ! Набил Макни прави това, в което никой не вярваше! Той носи равенството в последната секунда и зрелището завърши без победител! Георги Търтов изведе Набил Макни на стрелкова позиция и той от близка дистанция без проблем шокира Кристиан Томов, като наниза гол за крайното 3:3.

90+1′

ГООООООООООООООЛ! Калоян Кръстев върна едно попадение в първата минута на добавеното време! Той получи хубав извеждащ пас от Набил Макни, застана сам срещу Томов и не изпита затруднения да намали до 3:2!

80′

Още един гол на "смърфовете" беше отменен! Мартин Петков отбеляза, но ВАР се намеси и показа, че Петков е в засада и попадението му бе отменено!

54′

ГООООООООООООООЛЛ! Жулиен Лами отбелязва още веднъж! Димитър Илиев намери с хубав пас Жулиен Лами в наказателното поле, а той не се поколеба и нанесе мощен удар, който се превърна във втори гол за него в срещата, с което покачи резултата на 3:1.

45′

Начало на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме!

33′

ГОООООООООООООЛ! Димитър Илиев осъществява пълния обрат в срещата! И отново асистенцията е на Ангел Лясков, който изведе Димитър Илиев на границата на наказателното поле. Капитанът на "смърфовете" овладя и веднага отправи изстрел, който парира Петър Дебърлиев за 2:1.

20′

Отмениха гол на домакините! Владимир Медвед се разписа, но той е бил в нередовна позиция и след преразглеждане с ВАР голът е отменен.

15′

ГОООООООООООООЛЛЛЛ! Жулиен Лами отговаря подобаващо и изравнява резултата! Ангел Лясков намери прекрасно по диагонала Жулиен Лами, който успя да отстрани противников играч и с прецизен шут отбеляза за 1:1.

3′

ГОООООООООООООЛ!! Душан Вукович даде ранен аванс за гостите! Пазарджиклии излязоха напред още в 3-ата минута. Душан Вукович стреля от пряк свободен удар, а топката се отби леко от напречната греда и се озова право в мрежата на Кристиан Томов.

1′

5. Тодор Павлов 24. Енцо Ел Фатахи

Локомотив (Пловдив) е домакин на Хебър в откриващия двубой на 12-ия кръг в Първа лига. Мачът на "Лаута" е от 17:00 часа и ще бъде ръководен от Мариян Гребенчарски.

"Черно-белите" ще търсят завръщане на победния път, след като преди паузата за националните отбори завършиха наравно с Локо София (1:1) в "Надежда". Тимът от Пазарджик пък постигна първия си успех от началото на сезона, след като надделя над Берое като домакин с 3:1, и се надява днес да обърка сметките на още един свой съперник.

Двата отбора влизат в срещата съответно от 6-о и 14-о място в класирането.

Билетите за домакинството на Локомотив (Пловдив) на Хебър са вече в продажба

Мачът е в петък, 13 септември, от 17:00 часа

За наставника на домакините Любослав Пенев двубоят ще бъде по-специален, тъй като, преди да застане начело на "смърфовете", той помогна на Хебър да запази елитния си статут.

По време на паузата Локомотив (Пд) изигра приятелски мач с Берое, който беше загубен с 0:1. Въпреки поражението, Ел Голеадор сподели, че е видял повече плюсове, отколкото минуси. В тази среща участие взеха последните две нови попълнения Марсилио Силва и Хуан Переа. Ако бъдат уредени с работни визи, по всяка вероятност те ще запишат официален дебют срещу "гробарите".

Тимът, воден от Веселин Великов, също имаше една контрола, в която завърши наравно с Арда (2:2).

Двамата треньори нямат сериозни кадрови проблеми, а в лагера на "черно-белите" добрата новина е, че след изтърпяно наказание се завръща защитникът Хорхе Сегура.