Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90+4′

Край на срещата!

87′

ГООООООООООООЛЛЛЛ! Мазир Сула покачва за 2:0! "Моряците" организираха страхотна атака, при която Дуду подаде към Виктор Попов, който напредна и пусна подаване към точката за изпълнение на дузпа. Панайотов остави топката за Мазир Сула, а той с техничен удар вкара за 2:0.

70′

Васил Панайотов опита късмета с шут от над 20 метра, но неточно.

62′

Черно море можеше много бързо да реализира още едно попадение. Мазир Сула центрира от корнер към Васил Панайотов, който отправи удар с глава, но топката срещна гредата.

55′

ГООООООООООООЛЛЛЛ! Исмаил Иса открива резултата! Васил Панайотов намери Мазир Сула, който с прекрасно изпълнение прати топката към Исмаил Иса, който изпрати топката право във вратата на Шейтанов.

47′

Второто полувреме започва по-силно за домакините. Пашеко успя да пробие е да навлезе в наказателното поле и отправи шут, но топката рикошира и мина покрай вратата.

45′

Начало на втората част!

45′

Първото полувреме завърши без никакво добавено време.

27′

Черно море организира добра атака, при която Мазир Сула опита да отправи удар от далечно разстояние, но защитник успя да избие.

6′

Септември можеше да си вкара автогол в 6-ата минута. Мартин Христов успя да достигне до топката и опита да я върне към вратаря Димитър Шейтанов, който беше малко встрани от вратата. Така кълбото премина на сантиметри от гредата.

1′

16. Андреяс-Кристиан Калкан

Отборите на Черно море и Септември се изправят един срещу друг в последен двубой от втория кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Тича" е начален час 21:15.

"Моряците" вече изиграха два официални мача. В родния шампионат тимът завърши 0:0 с ФК ЦСКА 1948, а няколко дни по-късно футболистите на Илиан Илиев направиха 0:0 и срещу Апоел (Беер Шева) в мач от квалификациите за Лига на конференциите.

Черно море ще се радва на мощна подкрепа от трибуните за реванша с Апоел (Беер Шева)

Ето подробности

Варненци показаха добра игра срещу Апоел, като пропуснаха да се поздравят с успех и всичко ще се реши в четвъртък на стадиона в Разград.

От друга страна новакът в Първа лига започна първенството с минимално поражение с 0:1 от Берое. Трябва да отбележим, че в тази среща Николай Митов заложи на много млади футболисти, които тепърва ще развиват своя потенциал в елитното ни първенство.

Главен съдия на срещата е Владимир Вълков, с помощници Йордан Петров и Георги Стамболджиев. С ВАР ще се занимават Радослав Гидженов и Кристиян Колев. Делегат на БФС е Кирил Лозанов, а работата на реферите Георги Нарлев.