Младежкият национален отбор на България отново, за кой ли път бе разкрит и загуби с разгромното 0:4 като гост от "футболната сила" Израел. Мачът бе без абсолютно всякакво значение, тъй като младите "лъвове" нямаха никакви шансове за класиране на Европейското първенство до 21 години.

Още в 7-ата минута Бен Сахар откри резултата за домакините. В 24-ата отново Сахар вкара втория си гол за 2:0.  Веред направи резултата класически в 32-ата и от тук до края интригата бе само с колко гола в кошницата ще си тръгнат нашите.

В крайна сметка момчетата на Иван Колев "издържаха" геройски  и допуснаха само още едно попадение след почивката. Бен Сахар оформи хеттрика си след час игра. Така България остава на последно място в групата си с 4 точки, които са спечелени в шест срещи.