Нападателят Владимир Манчев отпадна от състава на България за евроквалификацията с Албания на 28 март. Българинът се контузи по време на срещата между Валядолид и Понферадина (1:0) от 29-ия кръг на първенството на испанската Сегунда дивисион.
Манчев напусна терена принудително още в 30-ата минута при резултат 0:0, като отстъпи мястото си на Точе. Българинът е със счупен нос, след като бе ударен от стражът на гоститите.
Преди дни селекционерът Христо Стоичков прати повиквателна на бившия нападател на ЦСКА и Лил, който доста време не бе попадал в "А" тима. Тази вечер обаче Камата реши да не разчита на услугите на Манчев, за да не се рискува със здравето на футболиста.
Стоичков няма да вика друг играч на мястото на Манчев. С шанс да получат повиквателни бяха Йордан Тодоров (ЦСКА), Живко Миланов (Левски) и Цветан Генков (Локо Сф). Нито един от тях обаче не попадна сред избраниците на Камата за срещата с Албания на 28 март.
Утре Камата събира "трикольорите" на лагер в резиденция "Бояна", като след сряда към подготовката ще се присъединят играещите в "А" група, заради междинния кръг в елита.
Избраниците на Стоичков за мача с Албания:
Вратари:
Георги ПЕТКОВ (Левски)
Димитър ИВАНКОВ (Кайзериспор, Турция)
Защитници:
Елин ТОПУЗАКОВ (Левски)
Игор ТОМАШИЧ (Левски)
Лусио ВАГНЕР (Левски)
Валентин ИЛИЕВ (ЦСКА)
Александър ТУНЧЕВ (ЦСКА)
Петър ЗАНЕВ (Литекс)
Радостин КИШИШЕВ (Лийдс, Англия)
Полузащитници и нападатели:
Стилян ПЕТРОВ (Астън Вила, Англия)
Георги ПЕЕВ (Амкар, Русия)
Благо ГЕОРГИЕВ (Цървена звезда, Сърбия)
Чавдар ЯНКОВ (Хановер, Германия)
Мариян ХРИСТОВ (Волфсбург, Германия)
Димитър ТЕЛКИЙСКИ (Левски)
Христо ЙОВОВ (Левски)
Светослав ТОДОРОВ (Портсмут, Англия)
Валери БОЖИНОВ (Ювентус, Италия)
Здравко ЛАЗАРОВ (Ерджийеспор, Турция)
Димитър БЕРБАТОВ (Тотнъм, Англия)
Зоран ЯНКОВИЧ (Далиен, Китай)
ПФК Подуене 1x15
на 19.03.2007 в 12:34:52 #16http://www.kostadinov-football.com/levski.html - ЯКО ЯКО ЯКО ГОВЕДА
disaster
на 19.03.2007 в 01:52:22 #15Иванков Кишишев Топузаков Томашич Вагнер Телкийски Янков Петров Йовов Божинов Бербатов Според мен това ще е състава макар че не ми харесва и не ми харесва и кого вика но това кой ли го интересува...
van_basten
на 19.03.2007 в 00:23:29 #14знам,знам...и се надявам, че контузията не е много сериозна....че без него не сме за никъде !!!
VinceCarter
на 19.03.2007 в 00:15:47 #13bastene, neska velizarkata se kontuzi da ti kaja.
Gate 7 Red Olympiakos
на 18.03.2007 в 23:40:42 #12абе аз колко разбирам от футбол остей,ама съм сигурен че ако питаме целия форум...90 процента ще се съгласят с мене,че нац.отбор е една синя мафия.......само тези 10 процента,които са предимно от палатковите лагери във факултето в софия, галата във варна,меден рудник в бургас,филиповци в пловдив и селеметя в русе ще го отрекат
Leckito
на 18.03.2007 в 23:08:51 #11абе византиец какво разбираш ти от футбол бе Ходи питай Питагор !
Gate 7 Red Olympiakos
на 18.03.2007 в 22:12:52 #10бе ти го остави манчев....той и без туй нямаше да играе момчето от сега ви казвам състава: Иванков занев топузакова томашич кишишев янков стилян пеев телкииски янкович бербатов ще се бие с 2 или 3 на нула...но не е това работата......много дървен състав имаме
humpti dumpti
на 18.03.2007 в 22:05:35 #9Бурдисо игра 3 дни след като Наваро го намери с лека тупаничка! Кво пречи Владо да е готов за след 10 дни?
Gate 7 Red Olympiakos
на 18.03.2007 в 22:01:11 #8е не не не и не....това е гавра вече.......занев???? занев???? занев???? при положение че данчо тодоров беше най-добрия днес и от началото на сезона е най-добър за цска..... само 1 въпрос към феновете на левски- КОЛКО СЕРИОЗНИ И ИСТИНСКИ МАЧА ПРЕЗ ПРОЛЕТТА ИМА ЛЕВСКИ ЧЕ ПОЛОВИНАТА ИМ ОТБОР ДА СА В НАЦИОНАЛНИЯ???? какво прави благой при положение че има 1 полувреме срещу партизан????? какво прави янкович? колко мача на пеев е гледал тренерчето???? пак се почва с менаджерските интереси????? кажете ми че на занев не му е менаджер танев и няма да го храня??????
sinho
на 18.03.2007 в 21:58:24 #7ах Стоичков, не Топузаков бе, каун. Въобще не си прави труда да разузнава, а по имена ги събира
ivonty
на 18.03.2007 в 21:39:43 #6"Българинът получи разтежение по време на срещата между Валядолид и Понферадина (1:0) от 29-ия кръг на първенството на испанската Сегунда дивисион. Манчев напусна терена принудително още в 30-ата минута при резултат 0:0, като отстъпи мястото си на Точе. Българинът е със счупен нос, след като бе ударен от стражът на гоститите." в крайна сметка Манчев с разтежение или със счупен нос или и с двете?
svetoslavt
на 18.03.2007 в 21:33:54 #5Отваря се място за Стилиян,нали повиквателните са изпратени
LOGO
на 18.03.2007 в 21:12:49 #4Нападателят на Валядолид Владимир Манчев е със счупен нос и ще пропусне европейската квалификация с Албания на 28 март
Argy
на 18.03.2007 в 19:27:34 #3Владо е мъжко момче и ше се стисне зъби.....няма страшно ще играе с/у албанците ....
kikin
на 18.03.2007 в 19:25:53 #2Понферадина
kikin
на 18.03.2007 в 19:25:06 #1Манчев беше ударем в главата от вратаря на Понтеведра.По-точно в лицето.