Старши треньорът на ЦСКА II - Владимир Манчев говори след равенството на своя тим с дубъла на Лудогорец. Двата тима не се победиха и завършиха 1:1.

"Когато си загубил точки пет минути преди края, е нормално да има съжаление. Изпуснахме да затворим мача. Трябва да оценяваме и факта, че първото полувреме Лудогорец имаше две чисти положения. Има съжаление, но все пак Лудогорец е силен отбор. Искахме да спечелим, но не се получи този мач.

Имахме ситуации, греда, добри включвания. Съжаляваме за тази нелепа дузпа, но с случват такива неща.

Колективът е на едно добро ниво, което ме радва, Продължаваме да работим. Играчите имат голям потенциал и всичко е в техните ръце. Ние ще работим да се подобряваме всеки мач.

Треньорите на първия отбор се интересуват от представянето на състезателите, те решават дали да вземат някого и зависи от тях", заяви Манчев.

Сираков: Дойдохме за победа, но и равенството е справедливо