90′
Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Стад дьо Франс", гр. Париж (Франция) Зрители: 5907
90′

Гол. Жиру направи резултата класически. Нападателят отново засече остро подаване, този път на Бен Йедер.

90′

Край на мача.

84′

Мбапе напуска намръщен терена, Бен Йедер влиза на негово място.

84′

Сисоко влиза на мястото на Толисо

83′

Гол. Жиру удвоява. Нападателят на Челси засече по отличен начин подаване отдясно на Бенжамен Павар. Таранът изпревари Валентин Антов и насочи топката към нашата врата - 2:0.

79′

Карагарен! Димитър Илиев пусна хитро подаване към съотборника си в Локомотив (Пловдив), който от опасна близост до вратата стреля от малък ъгъл. Топката обаче мина покрай лявата греда.

70′

Христов влиза на мястото на Янков.

69′

Карагарен влиза на мястото на Турицов.

68′

Наумов отново показа рефлекс и изби в корнер удар на Люка Дин.

66′

Усман Дембеле заменя Антоан Гризман.

65′

Канте излиза, Лемар влиза на негово място.

59′

Димитър Илиев заменя Кирил Десподов.

58′

Божидар Краев отстъпва мястото си на Момчил Цветанов.

57′

Атанас Илиев излиза, Георги Минчев влиза на негово място.

52′

Петър Витанов влиза на мястото на Ивайло Чочев.

48′

Десподов задържа Погба и получи жълт картон.

47′

Дин заменя Ернандес.

47′

Ново спасяване на Наумов след техничен диагонален изстрел на Мбапе.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Наумов! Вратарят ни спаси изключително опасен диагонален удар на Гризман след нова опасна френска атака.

39′

Принудителна смяна. Бензема получи контузия и излиза. Оливие Жиру влиза на негово място.

29′

Гол. Антоан Гризман. Поредната атака на домакините този път завърши с успех. Бензема нахлу в пеналтерията и потърси Гризман. Топката се чукна в крака на Иван Турицов и звездата на Барселона реши да отиграе атрактивно със задна ножица. Нов коварен рикошет, този път в Ивайло Чочев, не остави шансове на Наумов - 1:0.

27′

Страхотно разиграване между Бензема и Мбапе остави последния на стрелкова позиция сам срещу Наумов. Вратарят ни обаче не трепна и геройски спаси.

25′

Хубаво центриране на Кирил Десподов от пряк свободен удар дълбоко в наказателното поле. Погба обаче се извиси над всички и изчисти в корнер.

19′

Пол Погба изведе хитро Карим Бензема в пеналтерията. Нападателят обаче стреля над вратата.

12′

Килиан Мбапе получи хубаво подаване от Гризман в наказателното поле. Суперзвездата на ПСЖ шутира, но Даниел Наумов реагира отлично и спаси.

3′

Домакините не се поколебаха и директно се настаниха в половината на българите.

1′

Сисоко Момчил Цветанов

България гостува на Франция в контролна среща. Проверката е днес от 22:10 часа на "Стад дьо Франс" в Париж. Селекцията на Ясен Петров ще се опита да се опълчи на световните шампиони, които към момента с право могат да бъдат считани за най-силния национален отбор в света.

До момента "лъвовете" записаха равенство 1:1 срещу Словакия и поражение с 0:1 от Русия в контролите си през този месец.

Ясен Петров: Искаме да променим много, но тези млади момчета трябва да бъдат подкрепени

"Знам, че много хора не ми вярват, но аз съм оптимист"

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

Очаква се селекционерът Петров да заложи на Илиан Илиев-младши от първата минута в Париж. Освен това специалистът този път ще заложи на схема с четирима в отбрана. На вратата най-вероятно ще бъде Даниел Наумов, а пред него ще действат Иван Турицов, Валентин Антов и Петко Христов. Отляво ще е капитанът Васил Божиков. В средата на терена освен Илиев ще са Ивайло Чочев, Доминик Янков и Божидар Краев. В предни позиции ще се разчита на Кирил Десподов и Атанас Илиев.

За Франция това е генерална репетиция преди първия мач от Евро 2020 срещу Германия на 14 юни. Очаква се Дидие Дешан да заложи на най-доброто в своя състав. На вратата ще е Лорис, а пред него в отбрана ще действат Павар, Кимпембе, Варан и Ернандес. В халфовата линия ще играят Канте, Толисо и Погба. Триото в атака ще бъде Гризман, Мбапе и Бензема.

Николай Михайлов: Не сме дошли във Франция, за да падаме с разлика

"Вижда се, че се смени кръвта в националния"