Бившият футболист и треньор на ЦСКА Любослав Пенев е провел срещи в офиса на клуба през миналата седмица. Новината съобщи журналистът Деян Веселинов в YouTube канала Sportcast, като се позова на източници от клуба. По информация на колегите от "Тема Спорт", че Ел Голеадор е предлаган усилено на собственика и оперативното ръководство на "червените", а самият той също има желание да се завърне за пети път начело на родния си отбор. Неговата "кандидатура" е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба, възползвайки се от слабия старт на сезона. Както е известно, в началото на лятото Пенев също бе забелязан на среща в офиса на ЦСКА.
До този момент, обаче, нява яснота дали той отново ще поеме отбора. Шефовете на ЦСКА разглеждат и Христо Янев и Александър Тунчев като варианти за нов старши треньор при уволнение на Керкез.
Доктора
на 04.09.2025 в 04:07:28 #36Ай добрутро и убаф ден...
Доктора
на 04.09.2025 в 03:57:59 #35Иначе за разбирачите, има едно нещо, нарича се професионализъм... ...това е нещото, което кара човека да върви напред и нагоре, да гони и постига успехи, и високи резултати на работното място. Другото е заплатаджийство - чакаме 1-во число /примерно/
Доктора
на 04.09.2025 в 03:51:31 #34...тая дъвка с "неучастието в ЕКТ" не се ли изтърка вече...
В 21-ви век с тия технологии без проблем може да следиш даден футболист,
ако ще да играе в Горно Уйно
Бъпрос на контакти, връзки с клуба,
меринджеи и т.н.
Цената и интереса към даден футбалер се вдига основно от 3 /три/ неща:
- шампионски титли
- купи и награди
- участия в националните гарнитури... и точка по въпроса
TheAccuser
на 03.09.2025 в 22:02:58 #33Само минавам да поздравя форумците! 5 страници смислени коментари и то от фенове от ЛС и ЦСКА! Браво! Еволюция! Има проблясъци
Без обиди … нетипично, но правилно!
УмеренЦСКА
на 03.09.2025 в 18:32:00 #32"Ти какво мислиш по въпроса?И а ли футболни достойнства Керкез?" Много съм далеч от ситуацията в съблекалнята на ЦСКА. Единственото, което ми е ясно, че футболистите на ЦСКА са крайно разочаровани от неучастието на ЦСКА в евротурнирите. Представям си, обаче, как е по тоя въпрос ситуацията в съблекалнята на стадион "Г. Аспарухов" след "европохода"... ...Не зная дали Керкез ще оцелее в "пертурбациите" на ЦСКА, също гледам и Веласкес в Левски. Мен ако питат, и двамата са си лика прилика, мъчат се горките да изпълняват задачите на босовете си...
УмеренЦСКА
на 03.09.2025 в 18:02:44 #31"Хайде,неуспех от мене,от фенска гледна точка..." Благодарим, уважаеми! Да ти се връща! И цесекарите съвсем скромно следят това, което става в Левски и си вадят съответните заключения. ...А това, което Ти написа по повод на ситуацията в ЦСКА заслужава уважение! Поздрави!..
УмеренЦСКА
на 03.09.2025 в 16:54:08 #30Пишат: "Неговата "кандидатура" е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба..." Може би има нещо такова, поне ако се съди по писанията в медиите. За Любослав като треньор важи приказката за "стомничката", която вече доста пъти се чупи, трябва ли да се очаква сега да оцелее?
194820
на 03.09.2025 в 16:40:14 #29Единствения критерий е резултатите и характер, начин на мислене здравословна работна среда. Ако се остави да работи и време, добри играчи и здрава ръка, ще стане. Всеки треньор в цска щеше да има резултати, ама не уцелиеха на управление. Футболистите се качиха на главата на илич и последвалите го, управата под натиска на фенове не подкрепиха треньорите и резултата се вижда, лошото е, че това се повтаря са енти път. Сега се вижда, че е сменено ядрото на отбора и остава само да се остави треньора на мира и да се подкрепи, ще стане при тези условия.
Мик Джагър
на 03.09.2025 в 16:20:39 #28Аз съм убеден, че и Керкез ще стегме отбора до нова година с още 1-2 трансфера. Много важно е обаче да се реши казуса с Ето и Делова.
Мик Джагър
на 03.09.2025 в 14:53:47 #27Всепак говорим за дъртия селяндурин и педер Недялко Ангелов
194820
на 03.09.2025 в 14:28:17 #26Хи,хи,хи шареното джудже на галено му викат дърт педелас освен, че е прост, не се е образавал и не знае, че хирурга е доктор, явно не е говедар.
Мик Джагър
на 03.09.2025 в 14:18:41 #25Ата, Илиян младши е екстра. Просто трябва да се постави на точното място в отбор, който не е развалина. Иначе и Мбапе да всемем, все тая.
194820
на 03.09.2025 в 14:10:32 #24Еми хирурга е прав, вече над 30 год. върлува синьолиендурската клика, окупирала МОК БОК БФС , а сега мина на по-високо технологично ниво с обсебването на ВАР-БУС индустрията.
the_shooter
на 03.09.2025 в 13:45:50 #23И к'ва е тази мащабна акция?
the_shooter
на 03.09.2025 в 13:44:53 #22Май разбирачи няма, плащач засега май има.
Доктора
на 03.09.2025 в 13:23:51 #21...
а бе, незнам...
...ма по мащабна акция срещу нас не се е водила бая време
и то на всички фронтове
П.П. Ataspor:"За играчи съвети и насоки мога да давам..."
а пари моеш ли
, щото "разбирачи" като теб дал Господ...
...плащачи нема
Ataspor
на 03.09.2025 в 12:34:42 #20Ей, адвокатино, не ти увря главата
Не я разбираш тая игра и това е
Илиян Младши е на ниво - Надежда Доброславци. Много трудно може да се намери по-слаб и неориентиран играч от него в цялата А театрал.
А в твоите състави той винаги е титуляр
Наблягай на ските
Мик Джагър
на 03.09.2025 в 12:33:29 #19Не, Тасев е слабоумен. Скрашем бива, но Ето ако му вдигнат парите имсе работо с него индивидуално е доста класен. Същото важи и за Делова.
194820
на 03.09.2025 в 11:45:03 #18Става, ама вместо ето'о и младши, тасев и скаршем, другите резерви.
Мик Джагър
на 03.09.2025 в 11:20:40 #17Керкез, нема да се плашиш. Слушай и записвай. ————-Лапоухов———- Пастор——Делова—-Вальо младши—-Мартино ————————Ето——Сегер——— ——Додай—————————-Илиян младши —————————-Питас—Годой—— Налагай яко тоя състав и ще станат нещата. Петко и Скаршем да влизат при всяка възможност и нещата ще станат.