Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира победата над Истанбул Башакшехир. Както е известно, "червените дяволи" се наложиха с 4:1 в мач от 4-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Преди три седмици Юнайтед загуби с 1:2 в Турция.

"Никога не е лесно да се изправиш срещу отбор, който те е победил преди три седмици. Но смятам, че през първото полувреме показахме отличен футбол.

Доволен съм от представянето ни. Не исках момчетата да решат, че сме спечелили мача на полувремето, затова направих само една смяна. След като мина час игра, вече бе малко вероятно да допуснем три гола, така че можех да си позволя повече промени", заяви Оле.

Манчестър Юнайтед си поигра с Истанбул Башакшехир и взе реванш срещу турския шампион