Отборът на Лудогорец продължава с победния си марш от началото на контролите на австрийска земя. Това стана факт, след като разградчани се наложиха с 1:0 над румънския Крайова. Единственото попадение в мача дойде минути преди неговия край, когато Козмин Моци реализира от дузпа.

Георги Дерменджиев бе направил някои ротации в стартовия състав. В игра се появиха Венци Керчев, Георги Терзиев, а сред титулярите бе и Жуниор Кишада, който обикновено влиза от пейката.

През цялото време Лудогорец превъзхождаше своя съперник, но въпреки това треньорското ръководство едва ли е доволно от видяното. Разградчани изпитваха доста брак в изграждането на атаките, особено при последния пас.

Поради това срещата не предложи кой знае колко възможности за гол, а вероятно и тежкият терен допринесе за липсата на по-атрактивна игра. През втората част Лудогорец стигна до гол, но Джоди Лукоки се оказа в положение на засада.

Разградчани все пак се поздравиха с победата минути преди края на срещата, когато Козмин Моци реализира от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Марселиньо - 1:0!.

Лудогорец продължава да е непобеден, две седмици преди първия мач с Жалгирис в Шампионската лига. Иначе днес в състава на Крайова личаха имената на българите Апостол Попов и Радослав Димитров, а през втората част се появи и бившият футболист на Литекс и Лудогорец - Александър Барт.

И така - до момента разградчани имат три победи и едно равенство на австрийска земя.

Лудогорец - Крайова 1:0
1:0 Моци 87-д.

Лудогорец: 33. Ренан дос Сантос, 4. Сисиньо, 32. Игор Пластун, 55. Георги Терзиев, 79. Александър Василев, 10. Густаво Кампаняро, 72. Ерол Дост, 37. Жоао Пауло, 11. Жуниор Кишада, 93. Върджил Мисиджан, 28. Клаудиу Кешеру
Резерви: 51. Васил Симеонов, 27. Козмин Моци, 6. Натанел, 12. Абел Анисе, 92. Джоди Лукоки, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 22. Джонатан Кафу, 23. Венцислав Керчев, 8. Лукас Саша, 64. Антонио Георгиев, 80. Денислав Александров, 38. Кристиян Китов, 50. Цветослав Петров

Сисиньо от Лудогорец: Много сме силни!