Диниш Алмейда стреля с глава след центриране в наказателното поле на Славия, но Куентин Зеедорф изчисти пред голлинията.

Диагонален удар на Ерик Маркуш, но Светослав Вуцов успа я да улови топката и така запази живи надеждите на Славия да измъкне поне точка от двубоя.

83′

Влезлият след почивката в състава на Славия Любомир Костов получи жълт картон.

72′

След центриране от корнер Ивайло Чочев не успя да нанаесе пътен удар с глава, все пак топката достигна до Оливие Вердон, който бе оставен непокрит от бранителите на Славия, но националът не Бенин стреля неточно от изгодна позиция.

Снимка 682964

Източник: startphoto.bg

71′

Още една двойна смяна в състава на Лудогорец. Руан Крус и Педро Нареси вече са на терена за сметка на Квадво Дуа и Дерой Дуарте.

71′
68′

Капитанът на Славия Галин Иванов е сменен от Роберто Райчев.

68′

Любомир Костов смени Цветелин Чунчуков.

63′

Голмайсторът за Лудогорец в днешния двубой Рик и Кайо Видал бяха заменени от Ерик Маркуш и Спас Делев.

63′
62′

Жълт картон за Дерой Дуарте.

59′

Най-добрата възможност за Славия от началото на мача!

Карл Фабиен намери Галин Иванов, капитанът на "белите" старля от дистанция, получи се рикошет в в тялото на Дуарте, но Серджио Падт внимаваше и не допусна топката да наести мрежата на пазената от него врата.

54′

Защитникът на Славия Виктор Генев получи официално предупреждение от съдията Волен Чинков.

54′

Първа смяна в състава на Славия. Кристиян Балов се появи в игра на мястото на Денислав Александров.

51′

Шампионите организираха хубава атака, като в нейния край Рик Джонатан опита да повтори изпълнението си от първото полувреме, когато отбеляза единствения до момента гол в мача, но този път ударът му не намери целта.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част!

45′

Удар на Дерой Дуарте от дистанция, Вуцов спаси сигурно.

42′

Опасно центриране отляво на Ивайло Чочев, но малко не достигна на Квадво Дуа да засече подаването на българския национал.

32′
Снимка 682969

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! РИК ДЖОНАТАН!

Един от малкото случаи от началото на мача, в които Рик Джонатан успя да си измъкне от Ертан Томбак завърши с красиво попадение на бразилеца, който с елегантно изпълнение извън наказателното поле изпрати неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на пазената от Светослав Вуцов врата.

25′

"Белите" организираха добра атака, която завърши с мощен удар на Карл Фабиен над вратата на Лудогорец.

22′

Първи жълт картон в срещата. получи го Дерой Дуарте за неволен удар срещу Галин Иванов.

Снимка 682960

21′

Иван Минчев реши да обстрелва от дистанция вратата на Лудогорец, но шутът му не намери целта.

15′

Първи удар в очертанията на една от двете врати, отправи го Квадво Дуа, но Вуцов спаси без затруднения.

12′

Дени Гропер получи дълго подаване, нахлу по левия фланг и опита центриране в наказателното поле на Славия, но Светослав Вуцов внимаваше и улови сигурно.

Снимка 682963

1′

Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" започна!

90 Спас Делев

Славия приема Лудогорец в отложен мач от втория кръг на еfbet Лига. Двубоят е днес от 17:30 часа на стадион "Александър Шаламанов".

"Орлите" заемат второ място във временното класиране с 16 точки, но при победа днес ще се изравнят с лидера Левски, а освен това ще имат и още един мач по-малко. "Белите" са 11-и във временното класиране с осем точки.

Славия ще бори Лудогорец с група от 18 футболисти

Ето подробности

В последните си мачове домакините допуснаха загуба с 2:3 от Септември София в миналия кръг, докато разградчани победиха лесно с 3:0 Крумовград.

Треньорът на Славия Златомир Загорчич няма да може да разчита на Чунг Нгуен До, Велко Йеленкович, Емил Мартинов и Владимир Николов. В състава на Лудогорец се завръща Агибу Камара, който беше наказан.

През миналия сезон двата тима си размениха по една победа. Първо Лудогорец взе успех с 2:0 като гост, а след това Славия изненада шампионите с 2:3 в Разград.

Главен съдия на мача ще бъде Волен Чинков.