Нападателят на Литекс Костадин Хазуров ще попадне в групата на ловчанлии за домакинството на Слиема (Уондърърс) в срещата-реванш от първия квалификационен кръг на турнира за Купата на УЕФА, научи "Топспорт".

Двата отбора излизат в четвъртък на градския стадион в Ловеч от 20,30 часа, а преднината на "оранжевите" е цели 3 гола, след като те победиха с 3:0 в първата среща в Малта.

Пренебрегваният напоследък Коце Хазуров се представи блестящо при победата с 9:2 на Литекс в събота срещу Черноморец (Несебър) в контрола. Юношата на Пирин (Бл) вкара цели 4 гола в проверката и това е повлияло в решението на Ферарио Спасов да разчита на нападателя за реванша срещу Слиема.

Вчера футболистите на Литекс получиха почивка. В 10,00 ч. днес е първата тренировка на отбора за седмицата, а за 19 ч. е запланувано второто занимание за деня.