Радослав Кирилов дебютира за мъжкия отбор на Киево. Българският нападател се появи в игра в 83-ата минута на двубоя срещу Сасуоло от турнира за Купата на Италия, спечелен от веронци с 2:0.

18-годишният нападател, който показва много силни игри в младежката формация на "летящите магаренца", замени Давиде Москардели в края на мача. Така записа първи минути за представителния тим на Киево. Малко преди да напусне терена Москардели удво преднината на домакините.

Малко след първия съдийски сигнал пък Давиде Мандели изве Киево напред в резултата. В следващия кръг на турнира веронци ще се изправят срещу Новара.

Ако продължава с доброто си представяне, Кирилов може да стане четвъртият българин, играл в Серия "А" след Николай Илиев, Христо Стоичков и Валери Божинов.