Ювентус се наложи над Фрозиноне с 3:2 на "Алианц Стейдиъм" в мач от 26-ия кръг в италианската Серия "А".

Четири попадения паднаха през първото полувреме, като Душан Влахович даде аванс на "бианконерите" с гол от съблекалнята. Фрозиноне направи пълен обрат след головете на Уалид Шедира и Малко Бресчанини, но нов гол на Влахович в края на полувремето възстанови равенството. Ювентус успя да открадне трите точки, след като Даниеле Ругани се разписа дълбоко в добавеното време.

Юве сложи край на серия от 4 мача без успех в Серия А след този успех, но остава втори в подреждането с актив от 57 точки, като "бианконерите" изостават на 6 точки от Интер, който е с два мача по-малко от своя преследвач. Фрозиноне пък е на 16-то място с 23 пункта, като новакът е на 4 пункта над опасната зона.