Полският Лех победи австрийския Аустрия след продължение с резултат 4:2 и по този начин се класира за групите за Купата на УЕФА. Домакините започнаха мача много силно и отбелязаха първия гол още в 10-aта минута, който бе дело на Ренфиго. В 61-aта Миленко Ачимович изравни от дузпа, а в 85-aта минута Пешко изведе отново домакините напред в резултата.

По този начин се стигна до продължение и в 98-aта минута Левандовски направи 3:1 за домакините, но още на следващата атака австрийците намалиха на 3:2. Голът, който прати Лех напред дойде в 120-aта минута и бе дело на Муравски.

Хамбургер също влезе в групите на УЕФА след като победи румънския Унирея с резултат 2:0, след като първия мач завърши 0:0. Гостите от Германия започнаха активно и в 27-ата минута Младен Петрич отбеляза първото попадение в този мач. Полувремето завърши при резултат 1:0 в полза на немците, а в 51-ата минута отново Петрич отчая домакините след второ попадение във вратата им. Унирея имаше няколко добри възможности, които пропусна, но въпреки всичко показа прилична игра.

Руският гранд Спартак (Москва) продължава напред в турнира, след като постигна измъчено равенство в мача реванш срещу чешкия Баник. Московци поведоха още в 4-ата минута с гол на Никита Баженов. Постепено гостите от Баник се съвзеха и се стигна до изравняване на резултата с гол на Отепка в 32-ата минута.

Към края на мача чешкият тим имаше шанс да победи, но пропуски направиха Отепка и Сверкош. Спартак се класира с общ резултат 2:1. Домакините играха безидейно и не успяха да създадат много чисти положение през второто полувреме. Чешките футболисти играха много стабилно, както в отбрана, така и в атака и пропуснаха да накажат именития си съперник. Това бе втори мач в УЕФА за датския треньор на московци Михаел Лаудруп.