Турнир: Контроли Стадион: "Евима", Банско Зрители: 573
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА - Политехника (Яш) 2:1 в контрола

ЦСКА с трети пореден успех в контролите, "армейците" победиха румънския Политехника с 2:1

Ето как се разви двубоят

75′

ГОЛ! 2:1! Четвърт час преди края на Марин Орлинов му се наложи на два пъти да се намесва великолепно след удари на румънския отбор от дистанция, но след втория изстрел се стигна до корнер, а след него - Николас Самайоа надскочи "армейските" бранители и с глава вкара топката в мрежата за 2:1.

67′

ГОООЛ! 2:0 за ЦСКА!! "Червените" удвоиха преднината си в 67-ата минута след автогол. Шопов подхвана атака през центъра, подаде към Папазов в наказателното поле, а той върна към Алесандро Николов, който стреля от границата на наказателното поле и се получи коварен рикошет в крака на Гилерме Суарес, а топката прехвърли вратаря Хесус Фернандес и влетя в мрежата му.

65′

Наско Цеков поигра 20 минути и отстъпи мястото си на Алесандро Николов.

55′

Край на мача и за Фаетон. Той отстъпи мястото си на Марк-Емилио Папазов.

46′

10 промени в състава на ЦСКА. Единственият, който запазва мястото си е Матиас Фаетон. В игра се появиха - Марин Орлинов, Емануел Шакич, Юлиан Илиев, Асен Дончев, Лъчезар Иванов, Петко Панайотов, Джонатан Линдсет, Станислав Шопов, Симеон Александров и Наско Цеков.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 672196

Източник: startphoto.bg

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

39′

ГОООЛ! ФАЕТОН!! 1:0!! ЦСКА успя да открие резултата пет минути преди паузата, а с основна заслуга за гола беше младият халф на "червените" Георги Чорбаджийски. Той пресира румънски защитник при опита му да изнесе топката, успя да я открадне и остана очи в очи със стража на Политехника, но не се полакоми да звършва сам положението и подаде на Фаетон, който нямаше как да сгреши на празна врата от 2-3 метра.

Снимка 672191

30′

Минутка почивка за глътка вода и освежаване от играчите на двата отбора

19′

В средата на първото полувреме Сейни Санянг центрира остро от корнер, Браян Кордоба излезе на първа греда и пренасочи топката към вратата, но ударът му мина над напречната греда.

14′

ПРОПУСК ОТ ДУЗПА НА ФАЕТОН! В 13-та минута Иван Тасев открадна топката в наказателното и понечи да центрира, но защитник на Политехника игра с ръка и реферът Иво Андреев посочи бялата точка. Матиас Фаетон се нагърби с изпълнението на дузпата, но изстрелът му в долния ляв ъгъл беше спасен от стража на румънския тим.

Снимка 672195

5′

ГРЕДА ЗА ПОЛИТЕХНИКА! Румнъците отговориха с опасен удар на Тешейра от дистанция, но Бусато докосна топката с върха на пръстите си и тя се удари в напречната греда.

Снимка 672199

4′

ШАНС ЗА ЦСКА! Още в 4-та минута ЦСКА можеше да открие резултата. Санянг центрира от пряк свободен удар, а на задна греда дебнеше Чорбаджийски, който стреля от воле, но ударът му бе изчистен от голлинията от защитник на румънците.

Снимка 672198

1′