Карлос Франса бе много близо да намали след като Линдсет не успя да избие топката, но играчът на Локо стреля в Бусато.

Назон отстъпи мястото си на Фаетон.

67′

Милошев бе заменен от Валентин Николов.

66′

Любенов! Амос Юга засече с глава от корнер и топката летеше право към вратата, но вратарят на Локо отново бе на висока и спаси.

62′

ЦСКА продължава да владее инициативата, но темпото на игра спадна.

Снимка 635798

55′

Алан Диас се контузи и ще трябва да бъде заменен. На негово място влиза Лука Иванов.

48′

Естрада засече дълго центриране с гръб към вратата, нападателят отправи удар, който беше отразен от Любенов.

46′

Ивайло Найденов е заменен от Стефан Ламбезе

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ГОЛ ЗА ЦСКА! След грешка на Локо в центъра Юга изнесе топката и намери с дълъг пас Естрада, който се озова сам срещу вратаря и не сгреши за 2:0!

40′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Хайнц изпълни от ъглов удар, топката се отби в двама играчи на Локо и попадна в Естрада, който отблизо вкара за 1:0. Това е първи гол за нападателя с екипа на "червените".

35′

Ивайло Найденов се спречка с Хайнц и реферът го санкционира с жълт картон.

33′

Кареасо получи жълт картон за нарушение срещу Милошев.

30′
Снимка 635793

27′

Сериозна опасност за ЦСКА! Хайнц получи хубаво подаване от Естрада и опита да преодолее Любенов, но Ивайло Найденов изби пред голлинията,

24′

Бруно Франко получи жълт картон след като фаулира Кареасо.

21′

"Червените" искат дузпа за игра с ръка на Франса в наказателното поле. Първоначалното решение на рефера е, че няма нарушение. ВАР разгледа ситуацията и потвърди това.

17′

Хайнц комбинира с Назон, но нападателят от трудна позиция не успя да се справи и да намери вратата на Любенов.

12′

Диме Димов фаулира Хайнц и той изпълни пряк свободен удар. Топката се отби в стената.

Снимка 635790

10′
Снимка 635787

6′

Добро норвежко взаимодействие в редиците на ЦСКА. Джонатан Линдсет комбинира добре с Тобиас Хайнц, който нанесе слаб удар и топката премина в страни от вратата.

5′

Играта бе спряна още в 5-ата минута заради димка, но бързо бе подновена от главния съдия.

Снимка 635789

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

24 Марк-Емилио Папазов

ЦСКА приема Локомотив (София) в последния мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът на стадион "Българска армия" е тази вечер от 20:30 часа, а главен съдия на двубоя ще бъде Кристиян Колев.

"Армейците" се намират в страхотна форма и нямат загуба в последните си 5 мача. Отборът на Нестор Ел Маестро е в серия от три поредни победи и се надява днес да запише нова такава, с която да затвърди доброто впечатление. "Червените" значително подобриха представянето си, а това се отрази и на класирането, където тимът вече заема четвърто място.

Столичните "железничарите" също заиграха по-добре след идването на Данило Дончич. В дебюта си новият наставник на Локо (София) прекъсна серията от четири последователни поражения и надделя над Славия (2:1). През уикенда "червено-черните" поведоха срещу Лудогорец, но допуснаха обрат и отстъпиха с 1:3.

Франса от Локо си изкарал картон, за да играе срещу ЦСКА, а не срещу Лудогорец

Ето подробности

Домакините ще трябва да се справят без защитника Браян Кордоба, който получи разтежение срещу Ботев (Пд) и остава извън сметките за срещата на "Армията", както и без трайно контузените Юрген Матей и Брадли де Нойер. Добрата новина за "червените" е, че другият принудително заменен футболист на "Колежа" - Марселино Кареасо, е напълно възстановен и ще вземе участие срещу столичното Локо.

За Локомотив (София) се завръщат Димитър Митков, който нямаше право да вземе участие в мача срещу Лудогорец, както и Карлос Франса, който пък изтърпя своето наказание и отново ще бъде на разположение.