Илиан Антонов се появи на терена вместо Улаус Скаршем.

80′

Тонислав Йорданов смени Ебенезер Окезие.

80′

Смяна и в състава на ЦСКА. Данило Асприля се появи в игра на мястото на Тобиас Хайнц.

72′

Двойна смяна в състава на домакините. Борислав Цонев и Илия Юруков са заменени от Иван Тилел и Джелал Хюсеинов.

72′
67′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! Улаус Скаршем! 2:3! Сейни Санянг проби отляво на нападението на гостите и отправи великолепно центриране към привлечения през зимата норвежец, който отблизо "разстреля" Господинов и изведе състава воден от Стамен Белчев за втори път напред в резултата в днешната среща.

61′

Юрген Матай извърши нарушение срещу Ел Мами Тетах и полчи жълт картон за своите действия.

58′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! Тобиас Хайнц! 2:2! След центиране ог корнер топката бе отбита от защитник на домакините, но попадна в Тобиас Хайнц, той стреля, но бе шутът му бе блокиран. За негов късмет се получи рикошет и топката отново се озова в краката на норвежеца, който този път с прецизно изпълнение възстанови равенството.

48′

Опасен шут и на Фаетон, но Господинов демонстрира добър рефлекс и неутрализира опасността.

47′

Агресивно начало на втората част за гостите. Удар на Тобиас Хайнц премина над вратата.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Първото полувреме завърши.

44′

Домакините бяха близо до отбелязване на трети гол. Деян Лозев центрира отлично в наказателното поле на ЦСКА, където Станислав Иванов стреля от воле, Бусато се намеси, топката попадна в Борислав Цонев, който, обаче, се засуети и Махмутович изби в корнер.

40′

Тобиас Хайнц получи добро подаване от Улаус Скаршем в наказателното поле на Арда  и отправи удар, който бе блокиран от Милен Стоев.

35′

Жълт картон и за Матиас Фаетон.

34′

Още един играч на домакините - Ел Мами Тетах получи официално предупреждение за фаул срещу Марселино Кареасо.

Снимка 662125

Източник: startphoto.bg

30′

Гостите бяха близо до изравняване на резултата. Тибо Вион стреля от фаул  Господинов успя да избие, Джонатан Линдсет опита добавка, но шутът му бе блокиран от играч на домакините.

24′

Авторът на втория гол за домакините Станислав Иванов получи жълт картон за нарушение срещу Марселино Кареасо.

21′

ГОЛ ЗА АРДА! Само в рамките на две минути домакините стигнаха до ново попадение във вратата на ЦСКА! Негов автор е Станислав Иванов. Отново с основна заслуга за него бе Чинонсо  Офор, който преодоля Юрген Матей и отрави удар, Бусато успя да отрази. но Станислав Иванов бе най-добре пласиран и направи резултата  2:1 за Арда.

19′

ГОЛ ЗА АРДА! 1:1! Борислав Цонев изравни за домакините! Деян Лозев центрира отдясно, Чинонсо Офор свали с глава и бившият играч на Левски от близка дистанция изпрати топката в мрежата.

12′
Снимка 662126

ГОЛ ЗА ЦСКА! Юргей Матай! Гостите поведоха в резултата след като Тибо Вион центрира от ъглов удар, а капитанът на гостите бе оставен абсолютно непокрит и с удар с глава изпрати топката в мрежата.

5′

Първа опасна ситуация пред една от двете врати. Станислав Иванов центрира в наказателното поле на ЦСКА, където Борислав Цонев успя да нанесе удар, който след рикошет излезе в корнер.

1′

6 Християн Петров

Арда приема ЦСКА в двубой от 30-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Кърджали е тази вечер от 20:15 ч. и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

Тимът на Николай Киров ще се бори за седмото място, което дава право на участие в бараж за евротурнирите, а от своя страна "червените" продължават борбата за втората позиция.

Преди дни "армейците" отстъпиха на Ботев (Пловдив) в първия полуфинален сблъсък за Купата. Това беше и завръщането на Стамен Белчев на поста старши треньор на ЦСКА, след като Нестор Ел Маестро бе уволнен.

Очаква се новият треньор Стамен Белчев да направи някои промени в стартовия състав, които да донесат положителната промяна за тима.

В единайсеторката ще се завърне Матиас Фаетон, който изтърпя своето наказание заради натрупани картони.

Със сигурност аут за срещата остават Иван Турицов, Мартин Стойчев и Християн Петров, а много е вероятно и Фернандо Каранга да пропусне мача.

Николай Киров пък няма да може да разчита на контузения Густаво Каскардо, както и на наказания Христо Митев.

Под въпрос ще бъде и Окезие Ебенезер, който получи травма при гостуването на Лудогорец (0:2) в последния кръг.