Локомотив (София) отстъпи на 2-ия в Б група Раковски 2011 с 1:2 в контролна среща, която се игра пред 100 души на стадиона в столичния квартал "Надежда".

Петър Атанасов откри резултата за сателита на Ботев (Пловдив) още в 15-ата минута, а в 32-ата голмайсторът на столичното Локо от последните мачове Антонио Павлов изравни. Пет минути след началото на втората част Георги Аврамов донесе успеха на гостите. Бившият младежки национал Петър Атанасов елиминира с лекота Александър Бранеков в 15-ата минута, като пусна топката покрай него и го надбяга.

Сам срещу вратаря за крилото нямаше проблем да вкара. След това попадение играчите на Локомотив вдигнаха оборотите и направиха 2-3 добри атаки, като в 32-ата минута стигнаха до 1:1. Бразилецът Уилкер и Александър Дюлгеров комбинираха по дясното крило, последният центрира и Антонио Павлов от няколко метра прати топката в мрежата на вратаря Николов.

Гостите стигнаха до успеха в 51-ата минута чрез бившия халф на Ботев (Пловдив) и Монтана Георги Аврамов. Той прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Валентин Галев. След това Раковски продължи да прави по-смислени атаки и в 65-ата минута се размина с ново попадение, като Цветан Павлов от няколко метра не намери очертанията на вратата.