Радослав Кирилов разтресе гредата с мощен изстрел, топката тупна на голлинията и не пожела да влезе във вратата.

Юлиян Попев с втори жълт картон, домакините вече са с човек по-малко на терена.

5 жълти картона в мача до 48-ата минута.

Край на първата част.

41′

Неточен шут на Смоленски.

29′

Гол за Славия! Ради Кирилов е точен сам срещу вратаря, нова асистенция на Тасев.

26′

Домакините създадоха 2 опасни положения.

21′

Попадение за Славия! Йон Бакеро бележи с прецизен изстрел, асистенция на Тасев.

10′

Без голово положение в първите 10 минути.

Снимка 582590

Източник: startphoto.bg

5′

Спокойно темпо и игра в центъра в първите минути.

1′

25. Илиан Костов 4. Людовик Соарес

Пирин (Благоевград) приема Славия в двубой от четвъртия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 21:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

"Орлетата" ще търсят първи успех за новия сезон.

Пирин стартира кампанията със загуба от Локомотив (Пловдив), макар и да поведе в резултата. Във всеки от следващите два двубоя също благоевградчани стигаха до аванс, но в крайна сметка спечелиха само по точка от тях. ФК ЦСКА 1948 и Спартак (Варна) реализираха за по 1:1 в самия край на срещите.

Славия пък е с мач по-малко. "Белите" загубиха с 0:1 от Черно море в последния си двубой на 17 юли, а преди това спечелиха с 1:0 над Спартак (Варна).