120′
Турнир: Суперкупа на България Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители: 1344
120′

КРАЙ НА МАЧА!

120′

ГООЛ НА ВЕРДОН! 4:2! КРАЙ! Лудогорец спечели Суперкупата на България!

120′

ГРЕДА! Реян Даскалов пропуска наказателен удар, стреляйки в гредата.

120′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!3:2! ФОН ВИТРИ бележи за своя тим.

120′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! 2:2! Емил Ценов бележи майсторски.

120′

ПРОПУСНАТА ДУЗПА! И Якуб Пиотровски пропуска от бялата точка.

120′

ПРОПУСК! Карагарен пропуска наказателния удар!

120′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! 2:1! НЕДЕЛЕВ!

120′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! ПЕДРИНЬО! 1:1! Падт леко докосна топката при удара на бразилеца.

120′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! КВАДВО ДУА! 1:0 при дузпите! Нападателят прати Наумов в обратния ъгъл.

105+15′

НАЧАЛО НА ДУЗПИТЕ!

90+8′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ! ЩЕ СЕ БИЯТ ДУЗПИ!

90+3′

Емил Ценов ще замени Неделко Пишчевич в оставащите минути от срещата.

88′

Райън Бидунга получава жълт картон заради бавене на играта.

87′
Снимка 652924

Източник: startphoto.bg

85′

ПИОТРОВСКИ! ГРЕДА! И когато нещата за Лудогорец не вървяха, лидерът на тима Якуб Пиотровски реши да вземе нещата в своите крака. Полякът използва своя специалитет - изстрел от далечна дистанция. Топката застрашително полетя към вратата на Даниел Наумов, но за негова радост разтресе единствено напречната му греда.

84′

Младият Марто Бойчев дебютира в мъжкия футбол. Младокът ще замени Талис.

82′

В период от близо четвърт час, отборът на Лудогорец опитваше да се измъкне от задаващите се дузпи. Атаките на "орлите" обаче не носеха необходимата острота. ФК ЦСКА 1948 изцяло пък се прибра в собствената си половина и чакаше сигнала за край на редовното време от Георги Кабаков.

79′
Снимка 652926

75′

Антонио Вутов ще бъде съхранен, за да не получи нов картон. Вместо него влиза Райън Бидунга.

68′

Георги Дерменджиев реагира мигновено и прави смяна. Кайо Видал за Рик Джонатан.

68′

ТЕКПЕТЕЙ Е ЗАМЕНЕН ПРИНУДИТЕЛНО! Още една неприятност сполетя треньора на Лудогорец през втората част. Един от най-важните му футболисти - Бърнард Текпетей, даде знак, че е получил контузия и се наложи да бъде заменен принудително от Руан Круз.

64′

Антонио Вутов изпусна нервите си и получава официално предупреждение.

Снимка 652915

61′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! ПИШЧЕВИЧ! 1:1! Голямата изненада на стадион "Ивайло" настъпи в 61-ата минута. Лудогорец явно си мислеше, че срещата лекичко ще бъде докарана до победата. Така "орлите" бяха наказани горчиво от Неделко Пишчевич. Сърбинът се оказа добре позициониран след корнер, който технично бе продължен с пета от Ивайло Чочев. Така сърбинът бе задължен да се разпише отблизо за 1:1.

60′

Аслак фон Витри също получава жълт картон.

59′

Якуб Пиотровски получава официално предупреждение.

55′
Снимка 652914

53′

Кабаков не спира да раздава картони, а този път в тефтерчето му ще бъде записан Симеон Василев.

51′

Кайо Видал опита да си изпроси дузпа, заради което получава жълт картон за симулация.

47′

ДЖОНАТАН Е ИЗГОНЕН! Втората част стартира много зле за ФК ЦСКА 1948, след като "червените" останаха с човек по-малко в 47-ата минута. Джонатан "прегоря" и направи глупаво нарушение срещу Кайо Видал, което му костваше втори жълт картон и преждевременното му отстраняване от големия финал.

46′
46′

Никола Илиев е заменен на почивката от Бирсент Карагарен.

46′

Радослав Кирилов пък е отстъпил мястото си на Педриньо.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Снимка 652913

45′

Безкомпромисният Емил Виячки получава жълт картон заради нарушение спрямо Квадво Дуа.

45′

ПОЧИВКА!

44′

Вратарят на Лудогроец - Серджио Падт, трябваше да се намесва и секунди преди края на полувремето. Тогава той улови диагонален изстрел по земя отправен му от Ради Кирилов.

41′

Тодор Неделев отправи добро центриране от фаул, но Оливие Вердон беше в положение на засада и отправеният от него удар бе съпътстван с вдигането на страничния флаг.

38′
Снимка 652912

35′

Ивайло Чочев наруши правилата срещу Пиотровски, заради което получава жълт картон.

33′

Бърнард Текпетей се опита да изненада Даниел Наумов с удар от далечна дистанция в 33-ата минута. Топката обаче премина покрай десния страничен стълб на вратата на ФК ЦСКА 1948.

27′
Снимка 652911

23′

ЧОЧЕВ! ГРЕДА! Звездата на "червените" - Ивайло Чочев, можеше да изравни резултата в 23-ата минута, при това в две поредни отлични ситуации. При първата от тях той получи свободно пространство след дълъг пас и с елегантно финтиране на Кайо Видал, отправи шут към далечния ъгъл. Падт обаче изби в корнер, а при него капитанът на ФК ЦСКА 1948 също се оказа най-напорист, но стреля в гредата.

22′

Символичните гости опитаха да отговорят на предизвикателството със статично положение пред наказателното поле на "орлите". Талис реши да изненадва Падт, но замисълът му не се оказа ефективен.

19′
Снимка 652907

14′

Георги Кабаков не забрави да даде картон на Текпетей, който няколко минути по-рано направи нарушение.

9′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! 1:0! ДУЗПА! ОЛИВИЕ ВЕРДОН! Откриващото попадение във финала за Суперкупата на България не закъсня, а Лудогорец получи предимство след само десетина минутки във Велико Търново. Реян Даскалов от ФК ЦСКА 1948 сътвори грешка при изнасянето на топката, което позволи на Текпетей да даде начало на светкавична контраатака. Кълбото бързо бе придвижено до Кайо Видал, който беше фаулиран в наказателното поле от сънародника си Джонатан. Реферът Георги Кабаков беше категоричен и посочи бялата точка. С отговорната задача пък се нагърби Оливие Вердон, който макар и след намеса на Наумов, успя да отбележи за 1:0.

7′

Жълт картон за Джонатан Перейра, който прави дузпа.

3′

Макар и смятан за аутсайдер, отборът на ФК ЦСКА 1948 стартира по-агресивно финалния двубой на "Ивайло". Във втората минута пробив на Джонатан Перейра завърши с корнер за "червените". При него се създаде меле, а рожденикът Реян Даскалов бе близо и до гола, ако кълбото не се бе спряло в купа от играчи и на двата тима.

1′