Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

86′

Петър Андреев изскочи сам срещу вратаря, но той изби, спасявайки отбора си, оставяйки го в мача

81′

Георги Николов стреля много опасно, но Хоркаш показва отново класа  и избива в корнер.

77′

Владеене на топката: Хебър: 63%, Локомотив: 37%.

71′

Атанас Кабов бе заменен от Канади

71′

Жоао Сеско бе заменен от Лазар Марин

65′

Пенев бе заменен от Збун

62′
Снимка 631382

Източник: startphoto.bg

57′

Исуф получи жълт картон за закъсняло посягане с крак срещу съперник.

53′

Бастунов навлезе много опасно, смени посоката и стреля, но Хоркаш се намеси решително и изби в корнер.

52′

Доста нарушения в първите минути на втората част.

52′

Георги Николов получи жълт картон.

46′

Николай Николаев бе заменен от Архан Исуф

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+2′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! След изпълнение на фаул на Джовани, Ефе Али засече с глава и вкара седмия гол в мача, само за едно полувреме!

44′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! След корнер се получи двоен рикошет в играчи на Локомотив и Георги Николов засече от няколко метра на празна врата, за да оформи своя хеттрик.

38′

ГОЛ ЗА ЛОКО! След бърза атака Джовани Маркес излъга вратаря и даде прострелен пас успоредно на голлинията, двама защитници се разминаха и Дион от около пет метра стреля за 2:3.

33′

Калоян Костов напуска и е заменен от Ефе Али.

32′

Костов изпитва сериозни болки, което налага влизането на лекарския щаб. Младокът трудно ще успее да продължи мача.

25′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! След изпълнение на корнер, Минчев подаде към Калоян Костов, който стреля по земя. Имаше съмнения за засада, но ВАР потвърди гола.

18′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР!  Роберт Мазан проби отляво и центрира в наказателното поле, където Георги Николов засече и с едно докосване вкара в близкия ъгъл второ попадение, правейки пълен обрат!

14′

Ляков получи жълт картон.

11′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Георги Николов получи подаване в дълбочина и се вклини между двама бранители на Локо, за да матира мрежата на Динко Хоркаш за 1:1!

3′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Ангел Лясков получи на левия фланг, центрира в наказателното поле, където Минчев отигра и подаде на Джовани, който мигновено стреля, давайки ранна преднина за "смърфовете"!

1′

Минута мълчание в памет на загиналите фенове на Левски.

Снимка 631373

1′

14 Олексий Збун

Хебър приема Локомотив (Пловдив) в мач от седмия кръг на efbet Лига. Среащата на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик е от 21:15 ч. и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

"Черно-белите" се намират в страхотна форма, тъй като до момента нямат поражение от началото на сезона. Съставът на Александър Томаш стартира кампанията с равенство срещу градския съперник Ботев (1:1), след което записа пет последователни успеха. "Смърфовете са 16 точки в актива си и делият първото място с Черно море.

Хебър от своя страна също се представя на ниво. Играчте на Любослав Пенев допуснах едва една загуба в последните шест мача, а единствената загуба бе срещу Черно море  на "Тича".