Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 117

ФК ЦСКА 1948 - Хебър 1:1 в мач от efbet Лига

10 от Хебър шокираха ФК ЦСКА 1948 в Бистрица

Вижте подробности

90′

4 минути продължение

82′

ГОООЛ ЗА ХЕБЪР! 1:1! КАБОВ! Хебър продължи да опитва далечни изтрели към вратата на Наумов и в 82-ата минута това даде резултат! Атанас Кабов стреля от дъгата, а Даниел Наумов не се намеси никак добре и топката влетя в мрежата му.

81′

Атанас Рибарски прави и последната си смяна. Умарбаев замени Георги Русев.

76′

Четвърт час преди края Георги Вълчев нанесе силен шут от дистанция, получи се рикошет, но Наумов внимаваше и с една ръка изби в корнер.

70′

Вутов и Педриньо отстъпиха местата си на Карагарен и Радослав Кирилов.

63′

Жълт картон за Роберт Мазан.

60′

Роберт Мазан опита далечен удар, но твърде неточен.

58′
Снимка 629046

Източник: startphoto.bg

47′

ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! 1:0! Педриньо! Точно 60 секунди след подновяването на играта резултатът беше открит. Антонио Вутов получи топката в наказателното и хитро я продължи към Педриньо, който стреля точно и се реваншира за пропуска си от дузпа.

46′

Двойна смяна в състава на домакините. Ивайло Чочев и Видар замениха Реян Даскалов и Руни.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

ШАНС ЗА ХЕБЪР! В последните минути на първото полувреме гостите можеха да накажат аристократичното поведение на своя домакин. Пазараджиклии организираха бърза контраатака, а Ангел Бастунов изведе Октай Хамдиев сам срещу вратаря. Нападателят стреля с левия крак, но в обсега на Наумов и топката излезе в корнер.

38′

Въпреки, че останаха с човек по-малко, футболистите на Любослав Пенев се отбраняват добре и не допускат чисти положения пред вратата си.

32′
Снимка 629042

24′

Жълт картон за Руни от състава на домакините.

21′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ХЕБЪР! След като направи по глупав начин дузпата, Мартин Михайлов успя да си изкара и втори жълт картон по нелеп начин. Той влезе много грубо в краката на Педриньо и съдията нямаше какво да направи освен да го прати преждевременно под душовете.

15′

ПРОПУСК! Педриньо се нагърби с изпълнението на 11-метровия наказателен удар и стреля в левия ъгъл, но вратарят на Хебър Матвей Игонен демонстрира завиден рефлекс и с една ръка спаси.

13′

ДУЗПА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Талис беше задържан в наказателното поле от Мартин Михайлов и съдията посочи бялата точка. Михайлов получи и жълт картон за действията си.

Снимка 629044

11′
Снимка 629038

6′

Първата по-интересна ситуация в мача се случи пред вратата на Хебър. Домакините изпълниха корнер, след който Руни имаше отлична възможност да нанесе удар с глава, но изпълнението му беше разочароващо.

1′

31 Том Рапнуи 99 Кристиян Янакиев

ФК ЦСКА 1948 се изпправя срещу Хебър в двубой от 4-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадиона в "Бистрица" започва в 19:00ч. Понастоящем отборът на Атанас Рибарски е трети в класирането, докато тимът от Пазарджик е девето място

През седмицата домакините загубиха с 2:3 от ФКСБ като гост, въпреки че водеше в резултата с 2:1. Преди дни пък тимът осъществи силен трансфер, привличайки българския национал Никола Илиев, който идва в отбора под наем от гранда Интер.

Младенов: Никой няма право да ми се сърди, че съм във ФК ЦСКА 1948, няма срамна работа

"Стремим се да побеждаваме във всеки мач"

ФК ЦСКА 1948 стартира сезона с победа над Левски с 2:1, а след това с успех с 3:0 срещу Пирин. Последва отлагане на двубоя с Арда (Кърджали) заради участието на състава в Лигата на Конференциите.

Хебър от своя страна в първия си мач завърши наравно ЦСКА, след което загуби с 0:1 от Черно море. В последния кръг възпитаниците на Любо Пенев се наложиха над Берое с 1:0.