Шефът на ДЮШ на ЦСКА Спас Джевизов бе ритан от фен на Левски на "Герена", предаде репортер на Топспорт.бг.

Минути преди да започне 1/4-финалната среща-реванш между юношите младша възраст (родени 1990 г.), Джевизов напусна бесен комплекса с лек автомобил след като влезе в конфликт с привържениците на "сините" и отнесе ритник от един от тях.

Бившият футболист на ЦСКА привлече вниманието след като се развика, дали има охрана, която да въдвори ред. По-късно на "Герена" пристигнаха няколко полицаи, които ще охраняват срещата.

ЦСКА отстрани Левски след като двата тима завършиха наравно 2:2. "Сините" започнаха вихрено и поведоха в 22-ата минута чрез Балджийски. Боян Табаков направи 2:0 в 28-ата минута от дузпа.

През второто полувреме обаче "червените" стигнаха до равенството. В 53-ата минута Мартин Тошев вкара за 1:2, а в 77-ата минута Митко Коларов оформи крайното 2:2.

В първия мач младшата на ЦСКА победи с 2:1 Левски и  след общ резултат  4:3 "армейците" се класират на 1/2-финал на Републиканското първенство.

По-рано днес младшата на Локомотив (Пд) загуби с 1:2 като домакин от Марица и отпадна от 1/4-финалите с общ резултат 4:3 за маричани.

Ботев (Пд) и Нафтекс пък завъртяха реми 1:1 и това се оказа достатъчно "канарчетата" да елиминират "шейховете" и да се класират на 1/2-финалите.

В Благоевград Пирин 2001 и Литекс завършиха 1:1, което класира благоевградчани в предпоследната фаза. На почивката ловчанлии водеха с 1:0, но през второто полувреме младите таланти на Пирин успяха да изравнят, което се оказа достатъчно за тях.