Във втория ден от V-ия международен турнир "Албена Къп" в Група "Б" съставите на Берое и Монтана завършиха без да излъчат победител - 1:1. На заледения терен в Албена, двата отбора изнесоха един мъжки и изпълнен с интересни моменти двубой. Най-добрият в състава на Берое Диян Генчев в 34-ата минута открадна една топка след колективна грешка в състава на Монтана, преодоля вратаря Георгиев и реализара за 1:0. В самия край на полувремето Монтана неочаквано се добра до равенство, след като Мирчев бе точен от средно разстояние.

Вторите 45 минути започнаха ударно за състава на Монтана, като още в 50-ата минута за нарушение срещу Мирослав Иванов-Деко главният съдия Тодоров отсъди дузпа. От бялата точка обаче Димитър Илиев не уцели вратата. Отговорът на Берое не закъсня и в разстояние на 10 минути на два пъти гредите помогнаха на монтанци да не получат гол. Опасни удари отправиха Слави Жеков и Атанас Апостолов.

Берое: Пейков, Иво Иванов, Ковачев, Илиев, Бачев, Канев, Генчев, Танев, Чергев, Писаров, Атанасов (Жеков, Минчев, Станков, Рачев, Динков, Тодоров, Енчев)

Монтана: В. Георгиев, Бойчев, Трифонов, Г. Иванов, Фиданин, Д. Илиев, Нечев, М. Петров, Мичев, Чипилов, Едуардо ( Х. Иванов, М. Иванов, Р. Димитров, Хикнет, Харлов)

В мач от група "А", обновеният и напуснат от голям брой титуляри Спартак (Варна) се изправи срещи младежкия национален отбор до 21г. на Сиера Леоне. Както и предишния мач, срещата се игра на заледен терен и при много тежко и дъждовно време, което попречи и на двата отбора да разкрият потенциала си. Голови положения почти липсваха и срещата закономерно приключи при резултат 0:0

Спартак: Филипов, Алексиев, Венков, В. Маринов, Луго, Боев, Илчев, Драголов, Бояджиев, Михалев, Генчев (Щерев, Пенев, П. Драголов, Костов, Купенов, К. Георгиев)