Интер и Лацио завършиха наравно 1:1 в мач от предпоследния 37 кръг на италианската Серия "А".

Столичани откриха резултата още в четвъртата минута, но попадението на Тати Кастеланос бе отменено заради засада след намесата на ВАР. Играчите на Игор Тудор все пак поведоха с гол на Дайчи Камада малко след половин час игра.

Кефрен Тюрам отново е актуален вариант за Интер

Може да се събере със своя брат

Шампионите на Италия успяха да изравнят в самия край на двубоя благодарение на резервата Дензел Дъмфрийс. След края на мача "нерадзурите" получиха своите медали за спечеленото първо място и се отдадоха на празненства пред феновете им, отбелязва Фокус.

Лацио пък остава на седмо място във временното класиране с 60 точки, като "римските орли" се нуждаят от точка, за да си гарантират място в групите на Лига Европа догодина.