ЦСКА победи с 3:1 лидера Локомотив Мездра в среща от първенството на дублиращите отбори, играна на базата в Панчарево. Исландският нападател Гардар Гунлаугсон откри резултата за "червените" от дузпа в 23-а минута. Само три минути по-късно реферът отсъди втора дузпа за ЦСКА, която Владислав Златинов пропусна.

В 40-а минута Йордан Стоилов изравни за тима от Мездра, но веднага след изпълнението на център домакините си върнаха преднината от един гол след точен удар на Николай Чипев. Малко след почивката главният съдия свири трета дузпа за ЦСКА, капитанът Александър Бранеков стреля, но вратарят на Локомотив Георги Георгиев отново спаси.

В 73-а минута влезлият като резерва Мартин Тошев оформи крайното 3:1 с хубав прехвърлящ удар след пас на Владислав Златинов. През второто полувреме първи минути с екипа на ЦСКА записа дошлият на проби аржентинец Агустин Барбано.

Въпреки загубата Локомотив Мездра запази първото си място в първенството на дублиращите отбори.