Вторият ни тим започна по блестящ начин пролетния дял на Югозападната Трета лига.

Възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев тотално надиграха домакините от Хебър II (Пазарджик) и ги победиха с 0:2. Двубоят се игра на стадион "Георги Бенковски" в село Сарая.

Точни за ЦСКА бяха Георги Чорбаджийски в 17-ата минута и Петко Панайотов в 65-ата минута.

Срещата премина под диктовката на "червените", като момчетата на Стамен Белчев доминираха съперника си във всеки един аспект.

В 17-ата минута ЦСКА откри резултата. Юлиан Илиев центрира от корнер, Георги Чорбаджийски надскочи защитата и вкара ефектно с глава за 0:1.

През втората част действията се развиваха основно пред вратата на домакините от Пазарджик, като в 65-ата минута резултата стана 2:0 за "армейците". След центриране на Алесандро Николов от фаул, Петко Панайотов бе най-съобразителен, отклонявайки топката покрай "първа греда" и така покачи резултата на 0:2.

До края на срещата отборът на ЦСКА потърси трети гол, но в крайна сметка двубоят завърши при резултат 0:2.

Тимът на Стамен Белчев се намира на втората позиция във временното класиране, с актив от 49 точки.

Следващият мач на дублиращия ни тим е срещу отбора на Пирин (Разлог) на 2 март, от 15:00 часа, на клубната база в Панчарево.