Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Жълт картон за Иван Дюлгеров.

87′

Берк Бейхан заменя Мазир Сула.

83′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" осъществяват обрат в срещата, тъй като реализираха второ попадение. Мазир Сула центрира от пряк свободен удар, а в наказателното поле на госите Даниел Димов се вклини между защитниците, за да засече с глава за 2:1.

83′

Иван Тасев е заменен от Любомир Тодоров.

77′

Възможност за Пирин! Иван Тасев напредна и потърси далечния ъгъл, но топката мина покрай вратата.

69′

Костов замени Попадийн.

61′

Симеон Александров стреля малко пред границите на наказателното поле, Дюлгеров първоначално не успя да улови, но след това поправи грешката си.

58′

Пашеко бе заменен от Милушев.

58′

Мишаел замени Атанас Илиев.

58′

Тютюков бе заменен от Симеон Александров

55′

Владеене на топката: Черно Море: 58%, Пирин: 42%

53′
Снимка 639280

Източник: startphoto.bg

46′

Дакай бе заменен от Тейшейра

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Тютюков стреля, но встрани от целта.

42′

Бенгюзов получи жълт картон

35′

Алекс Фернандес опита удар, топката рикошира и излезе в корнер. След изпълнението му Даниел Димов стреля с глава, но Попадийн изби малко пред голлинията.

26′

Добра възможност за Пирин! Комано намери Тютюков, който потърси далечния ъгъл на вратата, но топката се отби в защитник

24′

Владеене на топката: Черно Море: 54%, Пирин: 46%.

18′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! След центриране от корнер, топката бе отклонена с глава от Атанас Илиев и тя достигна до Пабло Гарсия и той също с глава насочи във вратата за 1:1.

9′

ГОЛ ЗА ПИРИН!  Отбраната на "моряците" сбърка фатално и позволи успешнпо дълго центриране на Семенив към Комано, който напредна, надбяга гонещите го бранители и сам срещу вратаря откри за 0:1! Отлично начало за гостите.

7′

Суда изпълни пряк свободен удар, но Атанас Илиев изби в наказателното поле и сложи край на опасността за Пирин.

5′

Топката достигна до Атанас Илиев, който стреля с левия крак, но Ковальов нямаше проблеми да улови.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′

4 Росен Стефанов 30 Любомир Тодоров

Вторият във временното класиране на efbet Лига отбор на Черно море посреща Пирин (Благоевград) в двубой от 15-ия кръг.

Мачът на стадион "Тича" е от 15:00 ч. и е очакван с голям интерес, защото при успех "моряците" ще изпреварят с две точки лидера Локомотив (Пловдив), който играе по-късно срещу ФК ЦСКА 1948 в Бистрица.

И двата отбора са в серия от три поредни шампионатни мача без успех. През изминалия уикенд тимът на Илиан Илиев допусна първа загуба през настоящата кампания, след като отстъпи на Левски с 0:1 на "Герена".

Капитанът на Черно море: Честно да си призная очаквах повече от Левски