Националът на България Филип Кръстев отбеляза гол  при победата на Цволе срещу Хераклес с 3:1 в мач от 31-вия кръг на нидерландската Ередивизи.

Бившият футболист на Славия и Левски започна като титуляр за тима си и оформи крайния резултат в третата минута на добавеното време на мача. Преди това Ленарт Ли вкара за Цволе, Силвестер ван дер Ватер също се разписа, а междувременно Марко Вейнович бе изравнил за Хераклес.

Кръстев, който получи най-висока оценка от всички на терена за представянето си, получи жълт картон за тактически фал в 50-ата минута.

Цволе се нямира на 12-о място в елита на Нидерландия с има 35 точки. Първият изпадащ тим Екселсиор е 9  по-малко три кръга преди края на първенството.