Милен Желев прати топката в пеналтерията, където отново Йорданов игра с глава. Този път футболистът намери рамките на вратата, но Иван Караджов внимаваше и спаси.

Тонислав Йорданов засече с глава центриране отдясно, но прати топката встрани от вратата.

74′

Илия Юруков е заменен от Ласана Н'диайе.

68′

ГОЛ! Абубакар Тунгара! Първоначално футболистът пропусна от бялата точка, заради отличната намеса на Анатолий Господинов. Футболистът на Берое обаче стигна до топката и този път при добавката не пропусна - 2:0.

66′

Дузпа! Стив Траоре бе повален на земята от Умар Сако, съдията Радослав Гидженов е категоричен.

65′

Божидар Пенчев е заменен от Стив Траоре.

Снимка 593847

62′

В крайна сметка Светослав Ковачев прати топката във вратата, но попадението му бе отменено заради засада.

61′

Светослав Ковачев опита късмета си с удар от дистанция, но Иван Караджов спасява безпроблемно.

58′

Христо Иванов е заменен от Иван Коконов.

47′

ГОЛ! Винни Трибулет! Нападателят напредна опасно към пеналтерията и с премерен изстрел прати топката във вратата на Анатолий Господинов.

47′

Деян Лозев е заменен от Джунейт Али.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

37′

Димитър Пиргов получава жълт картон.

32′

Абубакар Тунгара нацели топката от воле, насочвайки я към очертанията на вратата. Анатоли Господинов обаче реагира блестящо и успява да улови.

Снимка 593845

26′

Тонислав Йорданов напредна опасно и шутира към вратата. Иван Караджов обаче демонстрира отличен рефлекс и спаси.

25′

Серкан Юсеин отправи удар с глава след хубаво центриране от фланга на Спас Георгиев, но прати топката в аут.

15′

Стилиян Николов засече с глава центриране отдясно. Топката обаче отново не намира рамките на вратата.

13′

Димитър Пиргов стигна до топката след разбъркване в наказателното поле и стреля, но неточно.

Снимка 593846

8′

Играта е концентрирана в средата на терена. Играчите на двата отбора не могат да задържат топката в свое притежание и  допускат грешки след 3-4 паса.

2′

Божидар Пенчев стреля, но топката не намира очертанията на вратата.

1′

18 Митко Митков 18 Ласана Н'диайе

Берое и Арда ще премерят сили в сблъсък от 17-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 17:30 часа. "Заралии" са в изключително тежък период, след като спечелиха едва две точки от последните си пет мача, което ги отрежда на 13-о място с актив от 13 точки.

Старозагорци са отбелязали само едно попадение в предходните пет двубоя при равенството 1:1 срещу Хебър. Днешният им съперник обаче заема девета позиция с 23 пункта и допусна едва едно поражение в последните пет мача, като загубиха единствено от ЦСКА.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Старши треньорът на домакините може да бъде доволен, че водещият реализатор Абубакар Тунгара се завръща в състава, тъй като нападателят се е разписал седем пъти от началото на сезона. Наставникът на кърджалийци Александър Тунчев няма кадрови проблеми.