Отборът на Арда записа трето поредно нулево равенство в еfbet Лига. След като в предишните два кръга тимът от Кърджали спря Лудогорец и ЦСКА, сега съставът воден от Александър Тунчев завърши 0:0 и срещу друг от фаворитите в шампионата - Левски.

През първото полувреме нивото на игра бе доста ниско, като головите ситуации липсваха. Двата отбора така и не успяха да отправят удар в очертанията на вратата на своя противник.

Снимка 640211

Източник: startphoto.bg

След почивката гостите повишиха оборотите и определено могат да съжаляват, че не успяха да се поздравят с победата.

В 57-ата минута след добра комбинация с Роналдо, Рикардиньо се озова очи в очи с вратаря на домакините Анатолий Господинов, но стражът демонстрира страхотен рефлекс и спаси неговия изстрел от упор.

Четвърт час по-късно помощник-треньорът на Арда Веселин Минев получи червен картон за разправия с треньора на гостите Николай Костов и хора от щаба на Левски.

Малко след това Господинов още веднъж се намеси решително, този път след удар на Фадига от напосредствена близост.

Снимка 640231

До края на мача гостите продължиха да владеят инициативата, но така и не успяха да стигнат до попадение във вратата на Арда и срещата приключи при резултат 0:0.

Арда - Левски 0:0 (Развой на срещата по минути)

Двубоят на "Арена Арда" започва в 19:30 часа.